Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

Присвоєння назв вулицям садівничого товариства «Рассвет» міста Павлоград.

Март 19th, 2018 Архітектура Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

14.03.2018 р. м.Павлоград №164

Про проведення громадських обговорень
під час розгляду питань щодо присвоєння
назв вулицям садівничого товариства
«Рассвет» міста Павлоград

Згідно з ст. 37, ст. 40, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та розглянувши заяву Журавель Юлії Анатоліївни про присвоєння назв вулицям садівничого товариства «Рассвет», виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести громадські обговорення щодо присвоєння назв вулицям садівничого товариства «Рассвет», яке розташоване в північній частині міста Павлограда в період з 19 березня 2018 року по 19 квітня 2018 року.

2. Оприлюднити 19 березня 2018 року інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв вулицям садівничого товариства «Рассвет» міста Павлоград на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

3. Пропозиції громадськості розглядаються та приймаються згідно з Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989.

4. Провести інформаційні заходи:

1) повідомити через засоби масової інформації про початок, строки і порядок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості;

2) провести узагальнення підсумків розгляду пропозицій громадськості 27 квітня 2018 року о 15.00 в будівлі закладу культури, за адресою: 51400 Дніпропетровська область м. Павлоград вул. Центральна, 49;

5. Відділу містобудування та архітектури (Коценко В.В.) опрацювати пропозиції громадськості, оприлюднити результати в засобах масової інформації та надати їх на розгляд Павлоградській міській раді.

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора Коценко В.В., контроль — на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Міський голова____________________А.О. Вершина


Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв вулицям садівничого товариства «Рассвет» м. Павлоград

 

Шановні мешканці міста! Відповідно до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 14.03.2018 року № 164 «Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв вулицям садівничого товариства «Рассвет» проводяться громадські обговорення щодо присвоєння назв  чотирьом вулицям садівничого товариства «Рассвет».

З проектом  назв вулиць садівничого товариства «Рассвет» м. Павлоград Ви можете ознайомитися в приміщенні відділу містобудування та архітектури, розташованого за адресою: м. Павлоград, вул. Центральна, буд. 90 або на офіційному сайті Павлоградської міської ради (pavlograd-official.org).

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розгляду питань щодо присвоєння назв вулицям садівничого товариства «Рассвет» м. Павлоград надавати до відділу містобудування та архітектури до 19.04.2018 року.

Пропозиції мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України „ Про регулювання містобудівної діяльності “ пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні  містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 27.04.2018 року о 14.00 в будівлі закладу культури за адресою: 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Центральна, № 49.

Запрошуємо мешканців міста прийняти участь у конференції.

Відповідальний за проведення громадських слухань – начальник відділу містобудування та архітектури – головний архітектор міста Коценко В.В.

Телефони для довідок: 095-775-29-56.

Виконавчий комітет Павлоградської міської ради


 

№ з/п

Пропоновані назви топонімічних об

єктів

Фото

Голосування

1 СТ «Рассвет»  Фото

вул. Дачна, 1

 • Так (100%, 64 Голоса)
 • Ні (0%, 0 Голоса)
 • Інше (0%, 0 Голоса)

Всего проголосовало: 64

Загрузка ... Загрузка ...

вул. Дачна, 2

 • Так (100%, 64 Голоса)
 • Ні (0%, 0 Голоса)
 • Інше (0%, 0 Голоса)

Всего проголосовало: 64

Загрузка ... Загрузка ...

вул. Дачна, 3

 • Так (100%, 64 Голоса)
 • Ні (0%, 0 Голоса)
 • Інше (0%, 0 Голоса)

Всего проголосовало: 64

Загрузка ... Загрузка ...

вул. Дачна, 4

 • Так (100%, 64 Голоса)
 • Ні (0%, 0 Голоса)
 • Інше (0%, 0 Голоса)

Всего проголосовало: 64

Загрузка ... Загрузка ...

 

 

Громаді міста пропонується надати свої альтернативні назви.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України „ Про регулювання містобудівної діяльності“ інші пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді до виконавчого комітету Павлоградської міської ради за адресою: вул. Соборна, 95, із зазначенням прізвища, ім`я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Начальник відділу містобудування
та архітектури – головний архітектор міста В.В. Коценко

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Міська бібліотечна акція

Останні надходження

 • 60449
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Заходи з відзначення Дня Державного Прапора, 27 –ї річниці незалежності України у Павлограді
 • Перекриття руху автотранспорту під час проведення святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора, Дня незалежності України та Дня шахтаря
 • Контроль за виконанням ремонтних робіт
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження схеми санітарного очищення території м. Павлограда
 • Про надання дозволу на списання комунального майна
 • Про затвердження цін на роботи (послуги), які надаються архівним відділом Павлоградської міської ради
 • Про залучення та відпуск матеріальних цінностей з міського матеріального резерву
 • Про залучення та відпуск матеріальних цінностей з міського матеріального резерву