Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Фахівці служби зайнятості організували прес-тур на ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»

Сентябрь 27th, 2018 Центр зайнятості Вывести на печать

25 вересня фахівцями Павлоградського міськрайонного центру зайнятості проведено прес-тур на ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» з метою ознайомлення широкого загалу з особливостями діяльності підприємства, його виробництвом, перспективами розвитку, співпрацею із службою зайнятості, потребою у кадрах та можливістю працевлаштування на вакантні посади. У рамках заходу також були проведені День відкритих дверей та Ярмарок вакансій для безробітних, учасниками якого стали більше 50 осіб.
«На сьогодні ПрАТ „ДТЕК Павлоградвугілля” є найбільш вагомим ринкоутворюючим підприємством Павлоградського регіону, на якому працює більше 30% працездатного населення.», — розпочала захід заступник директора Павлоградського міськрайоного центру зайнятості Олена Нешко. Звернула увагу на те, що однією з найгостріших проблем сьогодні є брак кваліфікованих робітничих кадрів.
Презентувати роботу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» випала честь почесному працівнику Віктору Пільгую, який розповів про історію створення та розквіту підприємства. Підприємство нараховує 5 відокремлених структурних підрозділів (шахтоуправлінь до складу кожного з яких входить по 2 шахти) та 11 філій транспортної, виробничої та соціальної інфраструктури. Розмір заробітної плати та соціальний пакет на підприємствах є одними з найкращих. Керівництво ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» надає велике значення матеріальному стимулюванню персоналу як фактору посилення внутрішньої мотивації і зацікавленості в підвищенні ефективності праці. «У нас є позитивний досвід співпраці зі службою зайнятості, коли майбутні співробітники приходять за направленням центру зайнятості на співбесіду і залишаються працювати у великому, згуртованому колективі «ДТЕК Павлоградвугілля», — сказав Віктор Пільгуй.
В ході проведення прес-туру директор Філії «ВТП «Павлоградвантажтранс» Олег Трибіс, розповів що підприємство здійснює свою діяльність в сфері важкого залізничного транспорту. Ознайомив присутніх з графіком роботи, умовами і формами оплати праці. Розповів присутнім, що здійснюється набір працівників за наступними посадами: машиніст тепловоза, оглядач-ремонтник вагонів, монтер колії.
Презентація вакансій Філій ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» «ЦЗФ Павлоградська» та «Павлоградське управління матеріально технічного постачання» пройшла дуже цікаво та інформативно завдяки слайд-шоу, підготовленому спеціалістами підприємства. Велика увага була приділена наступним професіям: машиніст конвеєра, машиніст установок збагачення та брикетування, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, слюсар-ремонтник, стропальник, столяр будівельний, токар, підсобний робітник.
Протягом проведення заходу були представлені і інші підприємства акціонерного товариства: Філія «ПРУВОКС», Філія «Павлоградське енергопідприємство», Філія «Павлоградська автобаза».
Закінчився прес-тур запрошенням зацікавлених в працевлаштуванні осіб на співбесіду безпосередньо на підприємства ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».
За результатами проведеного заходу пройшло обговорення основних напрямків співпраці, шляхів вдосконалення форм та методів роботи Павлоградського МРЦЗ та ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», які сприятимуть оперативному та якісному укомплектуванню заявлених вакансій як за основними професіями, пов’язаними з видобутком вугілля, так і за допоміжними професіями.

 

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку використання коштів міського бюджету на надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування м. Павлограда
 • 20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
 • Створення сучасного розвивального простору для дітей завдяки Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про присвоєння поштової адреси
 • У Павлограді відбулася всесвітня акція «Хода за свободу»
 • УВАГА!!! КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ
 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»
 • До уваги суб’єктів господарювання!
 • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків