Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Обговорення питань надання соціальних послуг дітям-сиротам

Декабрь 1st, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

20171130_133216Днями фахівці Павлоградського міськрайцентру зайнятості брали участь у роботі круглого столу з питань надання комплексу соціальних послуг дітям, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
Круглий стіл на тему «Підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів». відбувся в інтернатному відділенні ЗШ №18 м. Павлограда.
Метою даного заходу було надання дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів, комплексу соціальних послуг, зокрема інформаційних, юридичних, соціально-педагогічних, медичних, спрямованих на допомогу в набутті навичок самостійного життя, формування відповідальності, підготовки до виконання відповідних соціальних функцій в суспільстві.
В роботі круглого столу брали участь представники міських соціальних служб і відомств: міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міського відділу освіти, центру зайнятості, лікарі, вчителі та вихователі, які опікуються дітьми-сиротами, а також учні випускних та старших класів, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
На заході були розглянуті наступні питання: соціально-правовий захист дітей, основні положення Державної програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які потрапили в складні життєві обставини, збереження здоров’я як передумови повноцінного морально-психологічного, соціального та духовного розвитку людини, захист житлових прав дітей, питання отримання соціально житла, питання професійного самовизначення.
Фахівець центру зайнятості наголосила, що професійне самовизначення дитини, в особливості дитини — сироти – це складний процес розвитку молодої людини. Для кращого усвідомлення учнями рівня відповідності своїх професійних і особистісних якостей вимогам майбутньої трудової діяльності, самовизначення в світі професій спеціалістами Павлоградського міськрайцентру зайнятості проводиться профорієнтаційна робота. Це уроки про можливості вибору свого професійного майбутнього, зайнятість молоді, тестування з метою визначення професійних схильностей, знайомство зі світом професій, перегляд відеофільмів та відеороликів про професії, участь у Скайп — конференціях з навчальними закладами.
Діти задавали багато питань, що стосуються їх теперішньої ситуації та майбутнього та отримували повні відповіді від представників служб і відомств.
Учасники відзначили важливість та своєчасне проведення заходу.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»
 • До уваги суб’єктів господарювання!
 • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про початок та проходження опалювального сезону 2018-2019 рр. для будинків приватного сектору та в квартирах багатоквартирних будинків з індивідуальним газовим/електричним опаленням м. Павлограда
 • Про погодження на видалення та пересаджування дерев
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Аварійно-рятувально-водолазна станція» на 2018 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Спеціалізована Агенція Ритуал» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Про надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Клуб акробатичного рок-н-ролу «Восторг» привіз у Павлоград нагороди Кубка світу і Чемпіонату України!