Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Обговорення питань надання соціальних послуг дітям-сиротам

Декабрь 1st, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

20171130_133216Днями фахівці Павлоградського міськрайцентру зайнятості брали участь у роботі круглого столу з питань надання комплексу соціальних послуг дітям, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
Круглий стіл на тему «Підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів». відбувся в інтернатному відділенні ЗШ №18 м. Павлограда.
Метою даного заходу було надання дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів, комплексу соціальних послуг, зокрема інформаційних, юридичних, соціально-педагогічних, медичних, спрямованих на допомогу в набутті навичок самостійного життя, формування відповідальності, підготовки до виконання відповідних соціальних функцій в суспільстві.
В роботі круглого столу брали участь представники міських соціальних служб і відомств: міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міського відділу освіти, центру зайнятості, лікарі, вчителі та вихователі, які опікуються дітьми-сиротами, а також учні випускних та старших класів, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
На заході були розглянуті наступні питання: соціально-правовий захист дітей, основні положення Державної програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які потрапили в складні життєві обставини, збереження здоров’я як передумови повноцінного морально-психологічного, соціального та духовного розвитку людини, захист житлових прав дітей, питання отримання соціально житла, питання професійного самовизначення.
Фахівець центру зайнятості наголосила, що професійне самовизначення дитини, в особливості дитини — сироти – це складний процес розвитку молодої людини. Для кращого усвідомлення учнями рівня відповідності своїх професійних і особистісних якостей вимогам майбутньої трудової діяльності, самовизначення в світі професій спеціалістами Павлоградського міськрайцентру зайнятості проводиться профорієнтаційна робота. Це уроки про можливості вибору свого професійного майбутнього, зайнятість молоді, тестування з метою визначення професійних схильностей, знайомство зі світом професій, перегляд відеофільмів та відеороликів про професії, участь у Скайп — конференціях з навчальними закладами.
Діти задавали багато питань, що стосуються їх теперішньої ситуації та майбутнього та отримували повні відповіді від представників служб і відомств.
Учасники відзначили важливість та своєчасне проведення заходу.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Spіvochі-malvi

Останні надходження

 • Зробимо місто зеленим та затишним
 • Проведена комісія з питань захисту прав дитини
 • Увага! Важлива інформація!
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт особами на яких покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
 • Що потрібно знати про меланому
 • Новини від 19.04.2018
 • Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград
 • До уваги павлоградців!
 • Роз’яснення щодо проведення приписної кампанії до сімейних лікарів
 • Про надання дозволу на облаштування пішохідного переходу на вул. Комарова в районі будинку №19
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про запровадження закупівлі енергосервісу та затвердження базових річних рівнів споживання електричної енергії системи зовнішнього освітлення м. Павлограда
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 27.09.2017 р. № 663 «Про затвердження Положення та складу адміністративної комісії при виконкомі Павлоградської міської ради»
 • Про затвердження місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та попередження нещасних випадків на воді в весняно-літній період 2018 року