Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Обговорення питань надання соціальних послуг дітям-сиротам

Декабрь 1st, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

20171130_133216Днями фахівці Павлоградського міськрайцентру зайнятості брали участь у роботі круглого столу з питань надання комплексу соціальних послуг дітям, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
Круглий стіл на тему «Підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів». відбувся в інтернатному відділенні ЗШ №18 м. Павлограда.
Метою даного заходу було надання дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів, комплексу соціальних послуг, зокрема інформаційних, юридичних, соціально-педагогічних, медичних, спрямованих на допомогу в набутті навичок самостійного життя, формування відповідальності, підготовки до виконання відповідних соціальних функцій в суспільстві.
В роботі круглого столу брали участь представники міських соціальних служб і відомств: міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міського відділу освіти, центру зайнятості, лікарі, вчителі та вихователі, які опікуються дітьми-сиротами, а також учні випускних та старших класів, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
На заході були розглянуті наступні питання: соціально-правовий захист дітей, основні положення Державної програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які потрапили в складні життєві обставини, збереження здоров’я як передумови повноцінного морально-психологічного, соціального та духовного розвитку людини, захист житлових прав дітей, питання отримання соціально житла, питання професійного самовизначення.
Фахівець центру зайнятості наголосила, що професійне самовизначення дитини, в особливості дитини — сироти – це складний процес розвитку молодої людини. Для кращого усвідомлення учнями рівня відповідності своїх професійних і особистісних якостей вимогам майбутньої трудової діяльності, самовизначення в світі професій спеціалістами Павлоградського міськрайцентру зайнятості проводиться профорієнтаційна робота. Це уроки про можливості вибору свого професійного майбутнього, зайнятість молоді, тестування з метою визначення професійних схильностей, знайомство зі світом професій, перегляд відеофільмів та відеороликів про професії, участь у Скайп — конференціях з навчальними закладами.
Діти задавали багато питань, що стосуються їх теперішньої ситуації та майбутнього та отримували повні відповіді від представників служб і відомств.
Учасники відзначили важливість та своєчасне проведення заходу.

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Міська бібліотечна акція

Останні надходження

 • Творче досягнення року
 • Нова група у дитячому садочку № 61
 • День виводу військ із Афганістану
 • Масляна
 • Різдвяні свята у Павлограді
 • «Спілка воїнів-інтернаціоналістів» відзначила 25 річницю
 • 30 серпня 2018 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Про результати впровадження Стратегії розвитку м.Павлоград на період до 2020 р. у першому півріччі 2018 року
 • про намір передати в оренду об’єкт комунальної власності щодо якого надійшла заява
 • Що стало причиною відсутності водопостачання у Павлограді?
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • До уваги мешканців міста, які мають заборгованість за послуги теплопостачання
 • Виконання міського бюджету за травень 2018 року
 • Виконання міського бюджету за червень 2018 року
 • Виконання міського бюджету за лютий 2018 року