Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Павлоградський міськрайонний центр зайнятості оголошує конкурсний відбір надавачів послуг у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.

Сентябрь 7th, 2018 Центр зайнятості Вывести на печать

Для забезпечення індивідуального та адресного підходу до надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг населенню Павлоградський міськрайонний центр зайнятості оголошує конкурсний відбір надавачів послуг у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.
Пропозиції про участь у конкурсному відборі надавачів послуг – суб’єктів підприємницької діяльності, навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, які надають платні групові інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні послуги (далі – конкурсний відбір) приймаються з 09-00 години 06 вересня 2018 року до 17-00 години 19 вересня 2018 року за адресою: Дніпропетровська обл., м.Павлоград, вул. Світличної Ганни, б. 55, контактний телефон (066) 1152908.
Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з документами, серед яких:
1. Копія виписки/витягу із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та/або статуту чи витягу з нього, які підтверджують право на проведення семінарів; тренінгів; здійснення інформаційно-консультативних; інформаційних; консультаційних послуг.
2. Цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги при чисельності групи 15 осіб.
3. Інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг.
4. Наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг за аналогічними договорами з наданням копій цих договорів.
Перелік категорій клієнтів служби зайнятості — отримувачів послуг:
— безробітні особи;
— безробітна молодь віком до 35 років;
— безробітні особи, які проживають в сільській місцевості;
— безробітні жінки;
— безробітні особи з особливими потребами;
— безробітні особи, які мають тривалу перерву в роботі;
— безробітні особи віком старше 45 років;
— безробітні особи з числа внутрішньо переміщених;
— безробітні демобілізовані учасники АТО;
— жителі об’єднаних територіальних громад.
Напрями послуг, за якими здійснюється конкурсний відбір:
— Проведення мотиваційних та психологічних семінарів, тренінгів з техніки пошуку роботи;
— Проведення семінарів, тренінгів, інформаційних та консультаційних заходів для окремих категорій громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці;
— Проведення семінарів, тренінгів з оволодіння додатковими компетентностями з метою адаптації до сучасних умов ринку праці;
Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: «На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг».
Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.
Засідання комісії з відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 20 вересня 2018 року о 09.00 годині за адресою: Дніпропетровська обл., м.Павлоград, вул. Світличної Ганни, б. 55.

Для участі у розкритті конвертів з пропозиціями надавачів послуг запрошуються суб’єкти, що подали пропозицію на участь у відборі. Участь є добровільною та не впливає на результати відбору.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку використання коштів міського бюджету на надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування м. Павлограда
 • 20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
 • Створення сучасного розвивального простору для дітей завдяки Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про присвоєння поштової адреси
 • У Павлограді відбулася всесвітня акція «Хода за свободу»
 • УВАГА!!! КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ
 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»
 • До уваги суб’єктів господарювання!
 • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків