Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Скайп-зустріч учнів школи №17 та представників ДВПУ

Декабрь 8th, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

Днями у рамках профорієнтаційного проекту Дніпропетровського обласного центру зайнятості «Професія поряд» на базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбулася скайп — зустріч учнів 10-го класу ЗШ№17 із представниками вищого професійного училища будівництва м. Дніпро. В зустрічі брали участь школярі, які бажали ознайомитися із закладами профтехосвіти, відвідати їх та, в подальшому, навчатися. Метою заходу було розширення уявлення та поінформованості учнів випускних класів щодо особливостей робітничих професій та можливостей навчання.
Захід проводився в приміщенні Павлоградського МРЦЗ. Упродовж зустрічі учні слухали виступи викладачів навчального закладу про умови вступу та навчання, були візуально присутніми у навчально-виробничих майстернях, на майстер-класах. Про перспективи професій розповідали також кращі учні училища, які є переможцями конкурсів та олімпіад.
Училище здійснює навчання кваліфікованих фахівців за різними спеціальностями: муляр, монтажник систем утеплення будівель, штукатур, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник та інші.
Представники закладу акцентували увагу хлопців та дівчат на тому, що даний навчальний заклад став справжнім осередком освіти будівельників області, а його колектив постійно і наполегливо працює над удосконаленням підготовки кваліфікованих робітників, зберігаючи кращі традиції попередніх поколінь. До того ж, щоб здійснювати якісне та сучасне навчання, викладачі використовують новітні технології під час занять. Це дає можливість студентам всебічно розвиватися та здобувати новітні знання. Потенційним абітурієнтам розповіли також про матеріально-технічну базу закладу та зміст виховної позааудиторної роботи із студентами.
Викладачі училища зазначили, що на сьогодні саме представники робітничих професій користуються найбільшим попитом на ринку праці. Навчальний заклад готовить професіоналів, які досить швидко знаходять роботу на великих підприємствах міста Дніпро та регіону.
Учні ДВПУ наглядно презентували робітничі професії, розповіли про матеріально-технічну базу закладу. Училище має сучасно обладнані майстерні, лабораторії, комп`ютерні класи. В ході зустрічі школярі задавали питання та отримували відповіді. Випускників, перш за все, цікавили умови вступу та можливості подальшого працевлаштування, особливості виплати стипендії та поселення у гуртожитку. Декілька хлопців та дівчат виказали бажання відвідати День відкритих дверей ДВПУ.
Учасники заходу висловили думку, що цей профорієнтаційний проект допоможе школярам ознайомитися з навчальними закладами Дніпропетровської області, розширити свої можливості у виборі професійного шляху.

трансляції з web камерПереіменування парків міста. Опитування.
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження

 • Щодо процедури прийняття тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (запит — відповідь)
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про виділення матеріальної допомоги
 • Про стан роботи із запитами на публічну інформацію у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради в 2017 році
 • Гала-концерт і церемонія нагородження фестивалю «Різдвяна зірочка»
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”
 • Підвищення мінімальних соціальних стандартів у 2018 році та індексація заробітної плати.
 • Про затвердження фінансового плану КП «Стадіон «Прометей»» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населекння Павлоградської міської ради
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Про роботу відділу містобудування та архітектури за IV квартал 2017р.