Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Скайп-зустріч учнів школи №17 та представників ДВПУ

Декабрь 8th, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

Днями у рамках профорієнтаційного проекту Дніпропетровського обласного центру зайнятості «Професія поряд» на базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбулася скайп — зустріч учнів 10-го класу ЗШ№17 із представниками вищого професійного училища будівництва м. Дніпро. В зустрічі брали участь школярі, які бажали ознайомитися із закладами профтехосвіти, відвідати їх та, в подальшому, навчатися. Метою заходу було розширення уявлення та поінформованості учнів випускних класів щодо особливостей робітничих професій та можливостей навчання.
Захід проводився в приміщенні Павлоградського МРЦЗ. Упродовж зустрічі учні слухали виступи викладачів навчального закладу про умови вступу та навчання, були візуально присутніми у навчально-виробничих майстернях, на майстер-класах. Про перспективи професій розповідали також кращі учні училища, які є переможцями конкурсів та олімпіад.
Училище здійснює навчання кваліфікованих фахівців за різними спеціальностями: муляр, монтажник систем утеплення будівель, штукатур, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник та інші.
Представники закладу акцентували увагу хлопців та дівчат на тому, що даний навчальний заклад став справжнім осередком освіти будівельників області, а його колектив постійно і наполегливо працює над удосконаленням підготовки кваліфікованих робітників, зберігаючи кращі традиції попередніх поколінь. До того ж, щоб здійснювати якісне та сучасне навчання, викладачі використовують новітні технології під час занять. Це дає можливість студентам всебічно розвиватися та здобувати новітні знання. Потенційним абітурієнтам розповіли також про матеріально-технічну базу закладу та зміст виховної позааудиторної роботи із студентами.
Викладачі училища зазначили, що на сьогодні саме представники робітничих професій користуються найбільшим попитом на ринку праці. Навчальний заклад готовить професіоналів, які досить швидко знаходять роботу на великих підприємствах міста Дніпро та регіону.
Учні ДВПУ наглядно презентували робітничі професії, розповіли про матеріально-технічну базу закладу. Училище має сучасно обладнані майстерні, лабораторії, комп`ютерні класи. В ході зустрічі школярі задавали питання та отримували відповіді. Випускників, перш за все, цікавили умови вступу та можливості подальшого працевлаштування, особливості виплати стипендії та поселення у гуртожитку. Декілька хлопців та дівчат виказали бажання відвідати День відкритих дверей ДВПУ.
Учасники заходу висловили думку, що цей профорієнтаційний проект допоможе школярам ознайомитися з навчальними закладами Дніпропетровської області, розширити свої можливості у виборі професійного шляху.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»
 • До уваги суб’єктів господарювання!
 • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про початок та проходження опалювального сезону 2018-2019 рр. для будинків приватного сектору та в квартирах багатоквартирних будинків з індивідуальним газовим/електричним опаленням м. Павлограда
 • Про погодження на видалення та пересаджування дерев
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Аварійно-рятувально-водолазна станція» на 2018 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Спеціалізована Агенція Ритуал» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Про надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Клуб акробатичного рок-н-ролу «Восторг» привіз у Павлоград нагороди Кубка світу і Чемпіонату України!