Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Скайп-зустріч учнів школи №17 та представників ДВПУ

Декабрь 8th, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

Днями у рамках профорієнтаційного проекту Дніпропетровського обласного центру зайнятості «Професія поряд» на базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбулася скайп — зустріч учнів 10-го класу ЗШ№17 із представниками вищого професійного училища будівництва м. Дніпро. В зустрічі брали участь школярі, які бажали ознайомитися із закладами профтехосвіти, відвідати їх та, в подальшому, навчатися. Метою заходу було розширення уявлення та поінформованості учнів випускних класів щодо особливостей робітничих професій та можливостей навчання.
Захід проводився в приміщенні Павлоградського МРЦЗ. Упродовж зустрічі учні слухали виступи викладачів навчального закладу про умови вступу та навчання, були візуально присутніми у навчально-виробничих майстернях, на майстер-класах. Про перспективи професій розповідали також кращі учні училища, які є переможцями конкурсів та олімпіад.
Училище здійснює навчання кваліфікованих фахівців за різними спеціальностями: муляр, монтажник систем утеплення будівель, штукатур, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник та інші.
Представники закладу акцентували увагу хлопців та дівчат на тому, що даний навчальний заклад став справжнім осередком освіти будівельників області, а його колектив постійно і наполегливо працює над удосконаленням підготовки кваліфікованих робітників, зберігаючи кращі традиції попередніх поколінь. До того ж, щоб здійснювати якісне та сучасне навчання, викладачі використовують новітні технології під час занять. Це дає можливість студентам всебічно розвиватися та здобувати новітні знання. Потенційним абітурієнтам розповіли також про матеріально-технічну базу закладу та зміст виховної позааудиторної роботи із студентами.
Викладачі училища зазначили, що на сьогодні саме представники робітничих професій користуються найбільшим попитом на ринку праці. Навчальний заклад готовить професіоналів, які досить швидко знаходять роботу на великих підприємствах міста Дніпро та регіону.
Учні ДВПУ наглядно презентували робітничі професії, розповіли про матеріально-технічну базу закладу. Училище має сучасно обладнані майстерні, лабораторії, комп`ютерні класи. В ході зустрічі школярі задавали питання та отримували відповіді. Випускників, перш за все, цікавили умови вступу та можливості подальшого працевлаштування, особливості виплати стипендії та поселення у гуртожитку. Декілька хлопців та дівчат виказали бажання відвідати День відкритих дверей ДВПУ.
Учасники заходу висловили думку, що цей профорієнтаційний проект допоможе школярам ознайомитися з навчальними закладами Дніпропетровської області, розширити свої можливості у виборі професійного шляху.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Spіvochі-malvi

Останні надходження

 • Зробимо місто зеленим та затишним
 • Проведена комісія з питань захисту прав дитини
 • Увага! Важлива інформація!
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт особами на яких покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
 • Що потрібно знати про меланому
 • Новини від 19.04.2018
 • Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград
 • До уваги павлоградців!
 • Роз’яснення щодо проведення приписної кампанії до сімейних лікарів
 • Про надання дозволу на облаштування пішохідного переходу на вул. Комарова в районі будинку №19
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про запровадження закупівлі енергосервісу та затвердження базових річних рівнів споживання електричної енергії системи зовнішнього освітлення м. Павлограда
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 27.09.2017 р. № 663 «Про затвердження Положення та складу адміністративної комісії при виконкомі Павлоградської міської ради»
 • Про затвердження місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та попередження нещасних випадків на воді в весняно-літній період 2018 року