Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Скайп-зустріч учнів школи №17 та представників ДВПУ

Декабрь 8th, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

Днями у рамках профорієнтаційного проекту Дніпропетровського обласного центру зайнятості «Професія поряд» на базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбулася скайп — зустріч учнів 10-го класу ЗШ№17 із представниками вищого професійного училища будівництва м. Дніпро. В зустрічі брали участь школярі, які бажали ознайомитися із закладами профтехосвіти, відвідати їх та, в подальшому, навчатися. Метою заходу було розширення уявлення та поінформованості учнів випускних класів щодо особливостей робітничих професій та можливостей навчання.
Захід проводився в приміщенні Павлоградського МРЦЗ. Упродовж зустрічі учні слухали виступи викладачів навчального закладу про умови вступу та навчання, були візуально присутніми у навчально-виробничих майстернях, на майстер-класах. Про перспективи професій розповідали також кращі учні училища, які є переможцями конкурсів та олімпіад.
Училище здійснює навчання кваліфікованих фахівців за різними спеціальностями: муляр, монтажник систем утеплення будівель, штукатур, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник та інші.
Представники закладу акцентували увагу хлопців та дівчат на тому, що даний навчальний заклад став справжнім осередком освіти будівельників області, а його колектив постійно і наполегливо працює над удосконаленням підготовки кваліфікованих робітників, зберігаючи кращі традиції попередніх поколінь. До того ж, щоб здійснювати якісне та сучасне навчання, викладачі використовують новітні технології під час занять. Це дає можливість студентам всебічно розвиватися та здобувати новітні знання. Потенційним абітурієнтам розповіли також про матеріально-технічну базу закладу та зміст виховної позааудиторної роботи із студентами.
Викладачі училища зазначили, що на сьогодні саме представники робітничих професій користуються найбільшим попитом на ринку праці. Навчальний заклад готовить професіоналів, які досить швидко знаходять роботу на великих підприємствах міста Дніпро та регіону.
Учні ДВПУ наглядно презентували робітничі професії, розповіли про матеріально-технічну базу закладу. Училище має сучасно обладнані майстерні, лабораторії, комп`ютерні класи. В ході зустрічі школярі задавали питання та отримували відповіді. Випускників, перш за все, цікавили умови вступу та можливості подальшого працевлаштування, особливості виплати стипендії та поселення у гуртожитку. Декілька хлопців та дівчат виказали бажання відвідати День відкритих дверей ДВПУ.
Учасники заходу висловили думку, що цей профорієнтаційний проект допоможе школярам ознайомитися з навчальними закладами Дніпропетровської області, розширити свої можливості у виборі професійного шляху.

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Міська бібліотечна акція

Останні надходження

 • Творче досягнення року
 • Нова група у дитячому садочку № 61
 • День виводу військ із Афганістану
 • Масляна
 • Різдвяні свята у Павлограді
 • «Спілка воїнів-інтернаціоналістів» відзначила 25 річницю
 • 30 серпня 2018 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Про результати впровадження Стратегії розвитку м.Павлоград на період до 2020 р. у першому півріччі 2018 року
 • про намір передати в оренду об’єкт комунальної власності щодо якого надійшла заява
 • Що стало причиною відсутності водопостачання у Павлограді?
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • До уваги мешканців міста, які мають заборгованість за послуги теплопостачання
 • Виконання міського бюджету за травень 2018 року
 • Виконання міського бюджету за червень 2018 року
 • Виконання міського бюджету за лютий 2018 року