Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про проведення річної комплексної перевірки регіональної системи централізованого оповіщення

Ноябрь 16th, 2016 Цивільний захист Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ
З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Вул. Світличної Ганни, 50, м. Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400,
E-mail: zahist_pavl@ukrpost.ua, тел/факс: (05632) 20-05-53, (05632) 20-02-14
Код ЄДРПОУ 35527486

16.11.2016 № 288 Керівнику                                                                                                                                     На № від                 cуб’єкта господарювання

Про проведення річної комплексної перевірки регіональної системи централізованого оповіщення

Відповідно до наказу керівника територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області від 03.03.2016 року №3 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2016 рік» управлінням цивільного захисту облдержадміністрації 30.11.2016 року з 13 години 31 хвилини до 14 години 10 хвилин буде проводитися комплексна перевірка стану готовності до використання за призначенням регіональної системи централізованого оповіщення з включенням електричних сирен і доведенням мовної інформації до населення та роз’яснювальної, навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації.
Надаю інформаційні матеріали для проведення роз’яснювальної роботи (додатки1, 2).
Прошу організувати інформування працівників щодо мети, терміну проведення річної перевірки та порядку дій під час практичного запуску електричних сирен та одержання сигналів оповіщення.
Інформацію про результати проведеної роботи в термін до 23.11.2016 року надати до відділу з питань НС та ЦЗН міської ради (вул. Світличної Ганни, 50) в паперовому виді та на електронну адресу E-mail: zahist_pavl@ukrpost.ua

Начальник відділу
з питань НС та ЦЗН
Павлоградської міської ради                                                            В.Ю. Белякін

Мальована Надія Платонівна
095-8906280

Додаток 1

ЗВЕРНЕННЯ
відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради

До уваги мешканців та гостей м. Павлограда!

30 листопада 2016 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах маової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій — вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує. Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Відділ з питань НС та ЦЗН міської ради

Начальник відділу з питань НС та ЦЗН
Павлоградської міської ради                                                 В.Ю. Белякін

Додаток 2

ПАМ’ЯТКА
для мешканців м. Павлограда про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах

ОПОВІЩЕННЯ

Головний засіб оповіщення про дії при виникненні надзвичайнихситуацій — це передача повідомлення по мережі провідного радіо (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.
Для того, щоб привернути увагу населення в екстремальних випадках включаються сирени та інші сигнальні засоби.
ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА ТА УРИВЧАСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ — «УВАГА ВСІМ!»
Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки, тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.
Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і уважно прослухайте повідомлення центральних та місцевих органів влади з питань цивільного захисту.
Прослухавши інформацію, кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні згідно з отриманою інструкцією.
ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час її виникнення, територію (райони, масиви, вулиці, будинки, тощо), яка потрапляє в зону ураження, порядок дій населення, що знаходиться на даній території, іншу важливу інформацію.
Кожний громадянин, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника суб’єкту господарювання відповідно до плану цивільного захисту.
ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій він повинен:
тримати вдома постійно включеними радіприймач, або телевізор щоб мати можливість своєчасно почути розпорядження центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань цивільного захисту;
повідомляти сусідів про отриману інформацію;
постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи, (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;
провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше) підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;
мати інформацію про найближче укриття (підвальне приміщення, паркінг, тощо).
ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (машині, театрі, на ринку тощо) уважно прослухайте повідомлення і дійте відповідно до отриманих інструкцій.
АДРЕСУ НАЙБЛИЖЧОГО УКРИТТЯ МОЖНА УТОЧНИТИ У ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ КОНТОРАХ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ.

Начальник відділу з питань НС та ЦЗН
Павлоградської міської ради                                                                В.Ю. Белякін

трансляції з web камерПереіменування парків міста. Опитування.
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження

 • Щодо процедури прийняття тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (запит — відповідь)
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про виділення матеріальної допомоги
 • Про стан роботи із запитами на публічну інформацію у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради в 2017 році
 • Гала-концерт і церемонія нагородження фестивалю «Різдвяна зірочка»
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”
 • Підвищення мінімальних соціальних стандартів у 2018 році та індексація заробітної плати.
 • Про затвердження фінансового плану КП «Стадіон «Прометей»» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населекння Павлоградської міської ради
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Про роботу відділу містобудування та архітектури за IV квартал 2017р.