Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Друге покликання-2»

Март 2nd, 2018 Відділ культури Вывести на печать

 

IMG_5495За календарем 01 березня – це перший місяць весни, але на дворі хурделиця, снігу намело багато, а у виставковій залі Павлоградського історико-краєзнавчого музею квітнуть квіти, зеленіє трава, ціла купа звірят граються на галявині…І все це можна побачити на творчих роботах працівників освіти м. Павлограда.
Виставка “Друге покликання” проходить в стінах музею вже вдруге. За два роки ми повернулися до цього заходу і вирішили, що стане доброю традицією раз на два роки відбирати та представляти кращі роботи тих, хто головною метою життя обрав професію вчителя, вихователя. Учитель — це не професія, вчитель — це ціле життя, і воно віддане школі й учням. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність та величезну енергію, доброту й суворість!
Цьогорічна виставка стала не менш масштабною за попередню, адже в ній взяли участь понад 140 учасників з різних закладів освіти і представили понад 400 творчих творів різних видів народного та художнього мистецтва: вишивка, в’язання, іграшки, паперопластика, оригамі, прикраси із бісеру , квілінг, живопис та інші. Сьогодні учасники виставки, а їх можна назвати майстрами народного та художнього мистецтва, виносять на широкий загал свій творчий до¬робок. У цій залі можна перегля¬нути роботи педагогічних працівників різних вікових категорій, вчителів різних предметів, але головне, що об’єднує їх – це непереборне бажання оволодіти новими уміннями.
З вітальним словом виступили заступник міського голови Олена Шуліка, начальник відділу культури Вікторія Селіна; начальник відділу освіти Ірина Дем’яненко та голова профспілки відділу освіти Олександр Резніков. Від музею всіх вчителів- майстрів народної творчості привітала директор Тетяна Ведмідь.
Виставка «Друге покликання» буде працювати до кінця березня. Тож запрошуємо усіх бажаючих до ознайомлення з творчістю педагогічних працівників м. Павлоград, де ви отримаєте велике задоволення від побаченого та відчуєте красу неповторних сюжетів, від яких піднімається гарний настрій.Чекаємо на вас!

М.Лєдовська, молодший науковий співробітник
Павлоградського історико-краєзнавчого музею

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Міська бібліотечна акція

Останні надходження

 • Заходи з відзначення Дня Державного Прапора, 27 –ї річниці незалежності України у Павлограді
 • Перекриття руху автотранспорту під час проведення святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора, Дня незалежності України та Дня шахтаря
 • Контроль за виконанням ремонтних робіт
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження заяви про наміри ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»
 • Про погодження схеми санітарного очищення території м. Павлограда
 • Про надання дозволу на списання комунального майна
 • Про затвердження цін на роботи (послуги), які надаються архівним відділом Павлоградської міської ради
 • Про залучення та відпуск матеріальних цінностей з міського матеріального резерву
 • Про залучення та відпуск матеріальних цінностей з міського матеріального резерву
 • Про виділення коштів на проведення капітального ремонту житла, авторський та технічний нагляд квартири інваліда війни 3 групи
 • Про надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення
 • Про надання матеріальної допомоги на поховання