Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Підтримка молодіжного підприємництва

Октябрь 12th, 2018 Новини Вывести на печать

Молодь – це потужний людський ресурс. Підтримка молодих людей, їхнє залучення до активної участі в житті суспільства — це інвестиції в розвиток стратегічних ресурсів, як нашого міста, так і регіону в цілому.
Міська влада проводить дієві заходи та активно працює в напрямку розвитку молодіжного підприємництва в Павлограді.
На місцевому рівні для підтримки і розвитку підприємництва, в тому числі молодіжного, для забезпечення системи їх фінансової підтримки розроблено та діють:
— Програма сприяння розвитку та підтримки підприємництва.
— Концепція розвитку молодіжного підприємництва.
— Порядок надання гранту на підтримку молодіжного підприємництва переможцям конкурсу бізнес-проектів.
— Порядок часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

DSCN9655
Створюються сприятливі умови для підвищення освітнього рівня та зменшення рівня безробіття серед молоді, шляхом залучення її до підприємницької діяльності. Так, в рамках діючої Програми, Концепції розвитку молодіжного підприємництва та підписаного міським головою трьохстороннього меморандуму про співпрацю з ГО «Бізнес-клуб Павлоград» та Агентством професійного розвитку «Перспектива» на базі АПР «Перспектива» розроблено та проводяться безкоштовні навчальні програми для молоді та діючих підприємців. Мета навчальних програм — відібрати найбільш талановиту молодь, провести її навчання, допомогти їй в написанні та реалізації бізнес-проектів, а в подальшому, зрозуміти й, можливо, розробити більш чітку стратегію залучення молодих людей до підприємницької діяльності.

Так, 11 жовтня поточного року в приміщенні міськвиконкому відбулася зустріч зі студентами навчальних закладів міста: Павлоградського коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», КВНЗ «Павлоградський медичний коледж» ДОР» та Західнодонбаського інституту МАУП. На даній зустрічі заступник міського голови Пацко Світлана Григорівна розповіла присутнім про заходи, які проводяться міськвиконкомом в напрямку розвитку підприємництва в м.Павлограді, в тому числі молодіжного, а директор Агентства професійного розвитку «Перспектива» Абдулов Ринат Махмутович ознайомив з темами та графіком проведення навчань для підготовки до участі у конкурсі бізнес-проектів серед молоді нашого міста на отримання гранту з міського бюджету.

DSCN9662

Й вже з 16 жовтня п.р. розпочнеться для них навчальний процес з написання бізнес-проектів та підготовка їх до другого етапу конкурсу бізнес-проектів, який планується провести в листопаді місяці. На 2018 рік було заплановано два етапи конкурсу.
В квітні поточного року вже проведено перший етап конкурсу бізнес-проектів серед молоді міста, в якому прийняли участь шість претендентів. Конкурсним комітетом було визначено 3 кращих бізнес-проекти, переможцям яких буде надано грант з міського бюджету в розмірі по 10 000 гривень.

DSCN9088

Крім того в жовтні п.р. також розпочались безкоштовні навчальні курси за темами: «Основи бізнес–планування», «Бухгалтерський облік в малому бізнесі», «Комп’ютерні технології для підприємців» та ведеться набір на курси «Психологія підприємницької діяльності» і «Технологія створення сайту», що мають розпочатись в листопаді та грудні 2018р.
Навчання проводяться за підтримкою міського голови. Лекції читають кваліфіковані викладачі-практики Західнодонбаського інституту МАУП та АПР «Перспектива» за адресою: м.Павлоград, вул.Дніпровська,400/1 (район СШ №20). Після прослуховування навчальних курсів всі учасники отримають сертифікати пройдених навчальних програм. Кошти на проведення курсів виділяються з міського бюджету в рамках реалізації заходів міської «Програми сприяння розвитку та підтримки підприємництва в м. Павлоград на 2016-2018 роки».
Записатись на курси та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, к.317. Контактні тел.: (0563) 20-62-86, 095-2415641, 095-5673086 або на e-mail: torg317@ukr.net

Інформація надана відділом розвитку
споживчого ринку та підприємництва
Павлоградської міськради

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку використання коштів міського бюджету на надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування м. Павлограда
 • 20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
 • Створення сучасного розвивального простору для дітей завдяки Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про присвоєння поштової адреси
 • У Павлограді відбулася всесвітня акція «Хода за свободу»
 • УВАГА!!! КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ
 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»
 • До уваги суб’єктів господарювання!
 • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків