Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Корисна інформація

Положення про міський щорічний конкурс “Творче досягнення року -2017”

Декабрь 5th, 2017 Новини Вывести на печать

Запрошуємо взяти участь у міському щорічному конкурсі “Творче досягнення року-2017”!

 

Положення

про міський щорічний конкурс “Творче досягнення року -2017

І. Загальні положення

Це Положення визначає порядок проведення міського щорічного конкурсу “Творче досягнення року — 2017  (далі — Конкурс).

Конкурс проводиться 12 січня 2018 року під патронатом міського голови, організований відділом культури павлоградської міської ради з метою виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти міста, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в соціальній, економічній, культурній, науковій і громадській діяльності; створення умов для підвищення професійної майстерності працівників різних галузей господарства та розвитку лідерства у суспільному житті; виховання у мешканців Павлограда відчуття гордості за свою плідну працю та бажання досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста.

У Конкурсі беруть участь мешканці міста , які мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки протягом поточного року в розрізі оголошених номінацій та принесли славу місту Павлоград.

Критерієм визначення переможців конкурсу є відповідність номінації, особисті досягнення, інноваційні рішення та творчий підхід в професійній діяльності, соціальна вагомість сукупних досягнень кандидатів протягом останнього року.

Загальне керівництво з проведення Конкурсу здійснюється Організаційним комітетом, склад якого визначається розпорядженням міського голови.

Інформація про проведення Конкурсу розміщується на сайті Павлоградської міської ради, а також у міських засобах масової інформації.

Фінансування витрат на організацію та проведення урочистого нагородження переможців Конкурсу здійснюється за рахунок незаборонених чинним законодавством надходжень.

У ході проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

ІІ. Умови та порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться за номінаціями :

І. “Творча перемога року” — номінація, в якій представлено визначене творче досягнення у різних сферах життєдіяльності, яке принесло славу місту Павлоград у 2017 році.

 ІІ. “Краща творча особистість року” — номінація, в якій представлений творчий громадянин міста, який досяг вагомих творчих звершень у 2017 році.

 ІІІ. “Кращий творчий колектив року” — номінація, в якій представлений творчий колектив або об’єднання творчих особистостей, що здобули творчу перемогу у 2017 році.

ІV. “Відкриття року” — номінація, в якій представлено творче відкриття людини або колективу, який уперше досягнув творчої вершини у 2017 році.

 1. Кращий творчий керівник року” — номінації, в якій представлений керівник закладу, установи, підприємства, який досяг вагомих творчих успіхів у професійній діяльності у 2017 році.
 1. Кращий керівник творчого колективу” — номінація, в якій представлений керівник хореографічного, вокального, інструментального, театрального, фольклорного тощо колективу, який досяг значних творчих успіхів у професійній діяльності, за високий рівень у підготовці творчих колективів міста Павлоград у 2017 році.

VІІ. “Краща соціально-культурна подія або акція” — номінація , в якій представлена найяскравіша творча подія, яка викликала резонанс у місті та навіть за його межами.

 VIII. “Кращий творчий проект” — номінація, в якій представлено творчий проект людини або творчої групи, який був реалізований у 2017 році та став значимим для мешканців міста Павлоград.

ІХ. “Вірність улюбленій справі” — номінація, в якій представлена людина або творчий колектив, який протягом багатьох років несе славу міста, завдяки творчим здобуткам та перемогам у різних сферах життєдіяльності.

Х.  „Меценатство. Благодійність” – номінація в якій представлена людина або колектив, які здійснили найбільший благодійний внесок у будь-який із основних напрямів творчої діяльності, незалежно від форми надання допомоги; особам, які надали суттєву матеріальну допомогу мешканцям міста, організаціям, установам чи громадським організаціям.

XІ. “Милосердя. Благодійність”- номінація, в якій представлена людина або колектив, які  мають видатні виключні особисті заслуги у  благодійній, гуманістичній та громадській діяльності; особам,  які дарують, рятують та  бережуть життя. Тих, хто прославився добрими та благородними справами.

ХІІ. “За збереження традицій та любов до рідного міста” —  номінація, в якій представлена людина або колектив, які в своїй творчості, ідеях, проектах   відзначають  особливе ставлення  та любов до  рідного міста,  зберігають та примножують традиції Павлограда.

ІІІ. Порядок представлення кандидатур і визначення переможців

Висування кандидатур на присвоєння звання за номінаціями здійснюється гласно та об’єктивно керівниками колективів, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, об’єднаннями громадян,  громадянами міста.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи:

 • клопотання про присвоєння звання за номінацією (прізвище, ім’я, по-батькові номінанта; місце роботи або діяльність, яку представляє; номінацію, на яку претендує);
 • довідка – подання з характеристикою заслуг особи чи колективу, що стали підставою для порушення клопотання (головним критерієм при цьому мають бути наявність високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади);
 • копії документів про його досягнення за 2017 рік (дипломи, статті, відзнаки; інформація про фестивалі, конкурси, виставки, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких брав участь, наукові відкриття, розробки тощо); відеоматеріали та фотографії.
 • фото в оригіналі та в електронному вигляді;
 • ксерокопія паспортних даних та ідентифікаційного коду учасника;
 • контактні координати: адреса, телефони.

Документи подаються в повному обсязі та повинні бути оформлені в папки.

         Документи на участь від кожного конкурсанту тільки в одній номінації приймаються до 20 грудня 2017 року  до відділу культури Павлоградської міської ради за адресою:

         м. Павлоград

         вул. Соборна, 95

         міськвиконком, к.301

         телефони: 20-07-55, 6-30-60

Обговорення та визначення переможців здійснюється на засіданні Оргкомітету, яке проводиться до 28 грудня 2017 року. Рішення Оргкомітету приймається більшістю голосів його членів шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів членів Оргкомітету вирішальним є голос голови Оргкомітету.

Оргкомітет обирає 1 переможця у кожній номінації.  Оргкомітет має право змінювати номінації кандидатам або не присуджувати перемогу в тій чи іншій номінації.

Результати Конкурсу оформлюються протоколом.

ІV. Порядок нагородження

Урочиста  церемонія  нагородження учасників  та  переможців  відбудеться 12 січня 2018 року о 14.00 годині у Міському культурно-дозвільницькому центрі (вул. Центральна, 61).

         Учасники нагороджуються дипломами та заохочувальними призами, переможець  — відзнакою міського голови та цінним подарунком.

 

 

 

 

 

трансляції з web камерПереіменування парків міста. Опитування.
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження

 • У Павлограді відбулося фольклорно-обрядове свято «Масниця- 2018»
 • Свято Масляної у Павлограді
 • Продовжується набір на безкоштовні навчальні курси.
 • 75-річниця Павлоградського повстання
 • Рішення 34 сесії
 • Павлоградському історико-краєзнавчому музею — 56 років.
 • Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет.
 • Шановні ветерани! Дорогі земляки!
 • Благодійні внески за січень.2018 БФ» Здоров’я»
 • В Павлограді пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 • Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці
 • Аналіз використання коштів виділених депутатами міської ради на виконання доручень виборців за 2017 рік
 • Вдячність від павлоградців
 • Про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання при міськвиконкомі.
 • Про надання житлової площі.