Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Робочий візит експертівVNG International/ PAX в рамках проекту «Державне будівництво та підзвітність у східній Україні»

Октябрь 2nd, 2017 Новини Вывести на печать

 

1

Для успішної та результативної інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаду міста дуже важливі плідна співпраця місцевої влади з громадськими організаціями, чітко налагоджений зворотній зв’язок з мешканцями міста.

З метою підведення підсумків реалізації проекту «Створення АРТ-територія «Всі свої» — 30 вересня місто Павлоград відвідали експерти Нідерландської організації VNG International/PAX, Маіта Фан дер Марк — експерт VNG International, Алма Масіч- експерт PAX по відносинах з громадськими організаціями та  Олександр Шашкін – асистент експерта з моніторингу проекту VNG International. Також на нараді були присутні: заступник міського голови Радіонов О.М., начальник відділу з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики  Рашитова О.С., представники 6 громадських організацій, які виступили партнерами проекту та учасники проведених заходів з числа ВПО.

На засіданні робочої наради експерти мали можливість поспілкуватися з кінцевими бенефіціарами та почути враження від майстер-класів, тренінгів, семінарів, індивідуальних консультацій, творчих виставок які проводились як в бібліотеці, так і в модульному містечку. Учасники цих заходів розповіли про важливість отриманої юридичної та психологічної допомоги. Завдяки  цьому проекту активізувався діалог влади та громади, з’явилися довірчі відносини між місцевими жителями та новими жителями нашого міста зі східних областей України.

DSCN8681

В результаті реалізації проекту в приміщенні бібліотеки сімейного читання №2, створено сучасний простір, який став центром і об’єднуючою ланкою для громадських організацій в роботі з переселенцями і іншими членами громади міста. Закуплена техніка, меблі, обладнання, цільова група проекту — 577 осіб, розроблено та виготовлено роздаткових матеріалів — 3600 шт, на завершальній стадії розробка веб-сайту

 

На сьогоднішній день проект «Всі свої »успішно реалізований, але на цьому співпраці з VNG International/PAX не закінчується. Ми сподіваємось на довгу та плідну співпрацю з нашими міжнародними партнерами.

 

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження

 • Павлоградці вшанували ліквдаторів аварії на Чорнобильській АЕС
 • ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ ТА ОДЕРЖУВАЧІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ
 • Вітаємо «Юність» з престижною перемогою!
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 23 – 25, 30 – 31 грудня 2017 року, 01, 06 – 08 січня 2018 року
 • Шановні павлоградці!
 • Новини від 13.12.2017
 • Виставка-ярмарок «Кольорові візерунки-7».
 • Перемоги учнів ДМШ №3 в Х відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі музики та академічного вокалу «Золота ліра».
 • Наші гості: ”Музей — Супер!”.
 • Про затвердження скоригованого фінансового плану КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2017 рік
 • Новини від 12.12.2017
 • Про визначення закладу на який покладаються функції з організації надання послуги патронату на дитиною
 • Оновлене рентгенологічне відділення