Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Соціальна підтримка учасників АТО та членів сімей загиблих в АТО.

Август 2nd, 2017 Новини Вывести на печать

 

Станом на 01.08.2017 року в Управлінні соціального захисту населення Павлоградської міської ради перебувають на обліку:
— учасників бойових дій – 780чол.;
— інвалідів війни – 16 чол.;
— членів сімей загиблих учасників АТО -29 чол.

Згідно міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018рр.” на 2017 рік заплановано кошти для:
1. Надання матеріальної допомоги учасникам, пораненим учасникам, сім’ям учасників, сім’ям загиблих, поранених, зниклих безвісти, полонених учасників антитерористичної операції та бойових дій по захисту прав і свобод громадян України, територіальної цілісності і суверенітету України, які проживали, проживають та зареєстровані на території м. Павлоград:
— учасникам АТО, або члену сім’ї учасника АТО — 2,0 тис.грн;
— пораненим учасникам АТО — 5,0 тис.грн.;
— сім’ям загиблих учасників АТО — 100,0 тис.грн.;
— сім’ям зниклих безвісти, полонених – 50,0 тис. грн.
2. Надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО на вирішення соціально — побутових проблем та оплату житлово – комунальних послуг , оздоровлення та відпочинок кожної дитини, віком до 16-ти років).
За рахунок коштів міського бюджету протягом 2017 р. надано матеріальну допомогу:
— 1 члену сім»ї загиблого учасника АТО на загальну суму — 50,0 тис.грн., а також виплачено 4-ом батькам загиблих учасників АТО одноразову матеріальну допомогу при загибелі на суму 200,0 тис.грн.( так як вперше цю допомогу отримали дружини);
— 3 членам сімей зниклих безвісти учасників АТО на загальну суму — 150,0 тис.грн.;
— 20 членам сімей загиблих учасників АТО на вирішення соціально — побутових проблем та оплату житлово – комунальних послуг, оздоровлення та відпочинок 6 — ти дітей віком до 16-ти років в сумі – 218,0 тис.грн.( по 10,0 тис.грн. членам сім’ї загиблого та 3,0 тис.грн. на оздоровлення та відпочинок кожної дитини).
На позачерговій сесії Павлоградської міської ради від 21.07.2017 р. прийнято рішення щодо надання щомісячної матеріальної допомоги кожному члену сім»ї загиблого в АТО ( в розмірі 1640 грн. ) на загальну суму -254200 гривень та до Дня Захисника України виплата одноразової матеріальної допомоги інвалідам війни в АТО та учасникам бойових дій в АТО в розмірі 500 грн. кожному.
Крім того, кожному члену сім`ї загиблих учасників АТО надаються продовольчі набори з нагоди державних та міських свят.

Начальник управління Л.В.Бобровницька

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження