Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Відбулося засідання виконкому

Август 10th, 2017 Новини Вывести на печать

Згідно з планом роботи 09 серпня 2017р. відбулося чергове засідання виконкому. В роботі прийняли участь керівники підприємств, установ та організацій міста, відділів, управлінь міської ради, голови постійних депутатських комісій, груп та фракцій, прокурор Павлоградської місцевої прокуратури.
Розглянуто головне питання: “Про підсумки виконання бюджету міста за I півріччя 2017 року”.
Начальник фінансового управління Павлоградської міської ради Роїк Р.В. доповіла про підсумки виконання бюджету міста. Вона відзначила, що загальний фонд бюджету міста по доходах за I півріччя 2017 року виконано на 101 відсоток, понад план надійшло 4594,5 тис. грн. Доходи загального фонду бюджету без врахування міжбюджетних трансфертів виконані на 112,2 відсотка, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились в 1,3 рази. Видаткова частина загального фонду міського бюджету за I півріччя 2017 року виконана на 95,5 відсотка до уточненого плану, в порівнянні з минулим роком збільшилась на 35,8 відсотків.
За звітний період видатки на виконання бюджетних програм соціально – культурної сфери в порівнянні з минулим роком збільшились на 35,4 відсотків (в тому числі по галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, фізичної культури і спорту, засобів масової інформації).
На виконання заходів міської цільової програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2015 – 2018 роки” в I півріччі поточного року направлено 2809,8 тис. грн. (в тому числі на придбання продовольчих наборів для ветеранів війни, громадян похилого віку та інвалідів війни з нагоди проведення міських та державних свят, виплату матеріальної допомоги громадянам міста, учасникам, сім’ям загиблих та поранених учасників АТО, внутрішньо переміщеним громадянам із зони проведення АТО, громадянам, які постраждали під час вибуху газу в будинку на вул. Дніпровська, 569, інші пільги населенню).
За рахунок коштів міського бюджету на благоустрій міста направлено 13684,3 тис. грн. (придбання лавок, утримання мереж зовнішнього освітлення, доріг, поточний ремонт кабельних ліній, спилювання сухих дерев, догляд за зеленими насадженнями, утримання пляжів, інші видатки).

Після обговорення питання, з метою зміцнення фінансово – бюджетної дисципліни, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та інших соціальних виплат, забезпечення наповнення міського бюджету, а також підвищення ефективності використання бюджетних коштів виконавчий комітет прийняв відповідне рішення.
Крім цього, були розглянуті та затверджені проекти рішень, які підготували структурні підрозділи міської ради.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження