Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Корисна інформація

Відбулося засідання виконкому

Август 10th, 2017 Новини Вывести на печать

Згідно з планом роботи 09 серпня 2017р. відбулося чергове засідання виконкому. В роботі прийняли участь керівники підприємств, установ та організацій міста, відділів, управлінь міської ради, голови постійних депутатських комісій, груп та фракцій, прокурор Павлоградської місцевої прокуратури.
Розглянуто головне питання: “Про підсумки виконання бюджету міста за I півріччя 2017 року”.
Начальник фінансового управління Павлоградської міської ради Роїк Р.В. доповіла про підсумки виконання бюджету міста. Вона відзначила, що загальний фонд бюджету міста по доходах за I півріччя 2017 року виконано на 101 відсоток, понад план надійшло 4594,5 тис. грн. Доходи загального фонду бюджету без врахування міжбюджетних трансфертів виконані на 112,2 відсотка, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились в 1,3 рази. Видаткова частина загального фонду міського бюджету за I півріччя 2017 року виконана на 95,5 відсотка до уточненого плану, в порівнянні з минулим роком збільшилась на 35,8 відсотків.
За звітний період видатки на виконання бюджетних програм соціально – культурної сфери в порівнянні з минулим роком збільшились на 35,4 відсотків (в тому числі по галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, фізичної культури і спорту, засобів масової інформації).
На виконання заходів міської цільової програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2015 – 2018 роки” в I півріччі поточного року направлено 2809,8 тис. грн. (в тому числі на придбання продовольчих наборів для ветеранів війни, громадян похилого віку та інвалідів війни з нагоди проведення міських та державних свят, виплату матеріальної допомоги громадянам міста, учасникам, сім’ям загиблих та поранених учасників АТО, внутрішньо переміщеним громадянам із зони проведення АТО, громадянам, які постраждали під час вибуху газу в будинку на вул. Дніпровська, 569, інші пільги населенню).
За рахунок коштів міського бюджету на благоустрій міста направлено 13684,3 тис. грн. (придбання лавок, утримання мереж зовнішнього освітлення, доріг, поточний ремонт кабельних ліній, спилювання сухих дерев, догляд за зеленими насадженнями, утримання пляжів, інші видатки).

Після обговорення питання, з метою зміцнення фінансово – бюджетної дисципліни, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та інших соціальних виплат, забезпечення наповнення міського бюджету, а також підвищення ефективності використання бюджетних коштів виконавчий комітет прийняв відповідне рішення.
Крім цього, були розглянуті та затверджені проекти рішень, які підготували структурні підрозділи міської ради.

трансляції з web камерПереіменування парків міста. Опитування.
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарный план март 2018г.

Останні надходження

 • Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту — рішення Павлоградської міської ради від 18.02.2014р. № 1163-43/VІ
 • Підсумки роботи щодо запровадження практики електронних закупівель в м.Павлограді за 2017 рік
 • Про архівний відділ Павлоградської міської ради
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально – побутових проблем
 • Про надання матеріальної допомоги громадянам міста, яким виповнилося 90 і більше років
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання адресної матеріальної допомоги особі, яка звільнилася з місць позбавлення волі, на вирішення соціально-побутових проблем
 • Про надання матеріальної допомоги на поховання
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Про хід виконання у 2017 році державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки”
 • Про забезпечення громадського порядку та безпеки руху в м. Павлограді
 • Репертуарный план март 2018г.