Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Відкриття проектів реалізованих в рамках конкурсу «Громада своїми руками»

Декабрь 5th, 2017 Новини Вывести на печать

 

DSCN7622

Цього року активну участь у конкурсі «Громада своїми руками» приймають міські ОСББ, так 5 грудня 2017 року відбулося урочисте відкриття чотирьох проектів-переможців конкурсу реалізованих за ініціативи жителів міста.        Ініціативна група мешканців ОСББ «Нова, 5» під керівництвом Горячева Руслана Валерійовича втілили в життя свій проект «Нова перспектива» — застосування енергозберігаючих технологій із заміною 32 під’їзних віконних блоків та утепленням дверей.

Також, це ОСББ прийняло участь у міській програмі, де за кошти бюджету було замінено теплотрасу в підвальному приміщенні.      Ще один реалізований проект ОСББ «Комарова, 9» — «Затишний дім» — застосування енергозберігаючих технологій, шляхом ремонту шиферної покрівлі, заміни 32 віконних блоків, благоустрою прибудинкової території. Цю ідею вдалося реалізувати завдяки активній роботі ініціативної групи, під керівництвом Тусніни Галини Василівни та власного внеску і спільних зусиль мешканців будинку.

DSCN7631

Також, ініціативна група громадян під керівництвом Левчаєвої Лідії Миколаївни з ОСББ «Дніпровська, 551» втілили у життя свій проект під назвою «Важливіше за все погода в домі» де головною метою було створення сучасної комфортної будинкової та прибудинкової територій —  шляхом встановлення електросвітильників, укладання бруківки, встановлення лавочок, ремонт козирьків.

Свій проект під назвою «Збережімо Україну» втілила у життя ініціативна група мешканців ОСББ «Ленінградська,27» (керівник Малик Валентина Петрівна). Мета проекту — модернізація енергозберігаючого під’їзного освітлення шляхом закупівлі і установки 28 LED-світильників. В рамках проекту придбані і встановлені LED-світильники, проведені роботи по заміні водостічних труб, виконаний ремонт під’їздів, поточний ремонт покрівлі та системи водопостачання, встановлено вузол обліку теплової енергії.

DSCN7628

Переможців конкурсу привітали перший заступник міського голови Мовчан В.С.,заступник міського голови Радіонов О.М.,регіональний представник ДТЕК по соціальному розвитку Коновалова О.О., керівник «Агенції економічного розвитку м. Павлоград»  Мироненко О.В.

Заступник міського голови зазначив — дуже радує той факт, що ОССБ приймають активну участь у конкурсі та отримують можливість втілювати свої проекти у життя. Адже для міської влади є пріоритетним напрямком підтримка активних городян, які не побоялися взяти на себе відповідальність за свій будинок та його мешканців.

Також було відмічено, що по-справжньому небайдужих мешканців потрібно підтримувати в їх активності, адже майбутнє за самостійними, хазяйновитими господарями своїх квартир, будинків, дворів та міста в цілому.

За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок та допомогу у реалізацію проекту ініціативні групи отримали подяки міського голови.

 

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • «Хода за свободу»
 • Протокол 2-го етапу конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
 • УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ
 • Звіт про виконання міського бюджету м. Павлоград за 9 місяців 2018 року
 • Міський голова провів брифінг
 • Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку використання коштів міського бюджету на надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування м. Павлограда
 • 20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
 • Створення сучасного розвивального простору для дітей завдяки Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про присвоєння поштової адреси
 • У Павлограді відбулася всесвітня акція «Хода за свободу»
 • УВАГА!!! КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ
 • Виконання міського бюджету за вересень 2018 року
 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»