Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Запрошуємо на ХІ відкритий дитячий новорічно-різдвяний фестиваль «Різдвяна зірочка»!

Ноябрь 29th, 2017 Оголошення Вывести на печать

DSC08882У Павлограді проводиться традиційний фестиваль «Різдвяна зірочка». Його мета та завдання — розвиток творчих здібностей  дітей та підлітків; виявлення та підтримка обдарованих дітей. Виховання в них поваги до національної культури. Залучення юних земляків до традицій  народної творчості, пісенності, фольклору з елементами сучасності, які відображають новорічні свята (свято Андрія, Маланки, Різдва, Водохрещення та ін.).

У фестивалі беруть участь виконавці, творчі колективи Павлограда, міст та районів Західного Донбасу. Для участі приймаються заявки від виконавців, творчих колективів закладів культури, позашкільних закладів системи освіти та культури, аматорських колективів. Вік учасників від 6 до 17 років.

Фестиваль проводиться в трьох номінаціях:

  1. Новорічно-різдвяна пісня (солісти та вокальні ансамблі)

Вимоги до учасників: виконання одного твору новорічно-різдвяного циклу. Загальна тривалість до 4 хвилин.

Критерії оцінювання:

яскраве висвітлення тематики;

художній рівень виконання;

оригінальність виконання;

сценічна культура;

відповідність репертуару віковим виконавським можливостям учасників.

 

  1. Щедрівки та колядки

IMG_0384Виступ кожного учасника або колективу включає в себе  декілька творів (щедрівки, колядки) загальною тривалістю 5 хвилин.

Критерії оцінювання:

сценічна культура;

художній рівень виконання;

відповідність репертуару віковим виконавським можливостям учасників;

оригінальність виконання.

 

  1. Новорічно-різдвяні обряди

В номінації учасники  виконують  інсценізацію українського новорічно-різдвяного обряду  або його фрагменту загальною тривалістю до 5 хвилин.

Критерії оцінювання:

розкриття теми обряду;

оригінальність постановки;

сценічна культура;

художній рівень виконання;

відповідність репертуару віковим виконавським можливостям учасників;

акторська майстерність.

 

Відбіркові тури відбудуться 14 грудня (відбірковий тур за номінаціями «Щедрівки та колядки» і «Новорічно-різдвяні обряди») і 15 грудня («Новорічно-різдвяна пісня») 2017 року. Гала-концерт фестивалю відбудеться 18 січня 2018 року у КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» (вул. Центральна 61).

Заявка на участь у Фестивалі  подається не пізніше 01 грудня 2017 року у відділ культури Павлоградської міської ради, Міський культурно-дозвільницький центр за  формою, що додається. Заявки можна надсилати на пошту mkdc.pv@gmail.com.

Контактні телефони: тел/факс  (05632) 6-30-20

Ксерокопія  ідентифікаційного коду та  паспорту керівника колективу або виконавця (обов’язково).


Заявка_Зірочка

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження