Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з псоріазом.

Октябрь 27th, 2017 Охорона Здоров'я Вывести на печать

26 жовтня 2017 року у КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби с псоріазом.

DNcrpCXf-OMВ роботі заходу взяла участь лікар-дерматовенеролог шкіряно-венерологічного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» Єрьоміна Вікторія Вікторівна.

Псоріаз — хронічне неінфекціоонне захворювання шкіри, яке супроводжує червоними висипаннями і сріблястими плямами на різних ділянках тіла. У світі від нього страждає 3% людей, в Україні — 1,2 млн. громадян, а у Павлограді — близько 3 тис. чоловік.

Єрьоміна В.В. розповіла, що причини виникнення псоріазу до кінця не вивчені, але передумовою появи цієї хвороби вважається спадкова генетика. Основними факторами ризику є хронічні хвороби, які безпосередньо пов’язані з розладами нервової системи. Стреси, емоційне перенавантаження є чинниками розвитку тих захворювань, до яких схильна людина.

Псоріаз — це пожиттєвий стан. Це захворювання не заразне та безпечне для життя хворого, однак тяжкі форми псоріазу можуть негативно впливати на якість життя. Без своєчасного лікування може розвинутись псоріатичний артрит, який може призвести до інвалідизації хворого. І хоча в останні роки розроблена велика кількість нових високоефективних ліків і методів лікування псоріазу, лише лікар-дерматолог може вирішити, яке лікування найбільше підходить кожному хворому.

Фахівець інформувала, що зараз у Павлоградському шкіряно-венерологічному  відділенні міської лікарні №1 спостерігаються 264 пацієнта з захворюваннями на псоріаз. Але ці данні можна вважати неповними, бо найменші прояви захворювання, нажаль, не є приводом для звернення до лікаря. Треба пам’ятати, що самолікування призводить до погіршення стану хворого і в подальшому ускладнює процес медичного лікування.

Лікар-дерматолог запросила мешканців міста та регіону, у разі виникнення підозри на псоріаз,  відвідати шкіряно-венерологічного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» для отримання консультації, уточнення діагнозу, визначення тактики лікування та запобігання ускладнень захворювання.

Прийом лікарів ведеться щодня з 8-00 до 15-30, крім суботи та неділі за адресою м. Павлоград, вул. Шевченка, 63. Телефон для довідок: 6-34-05.

 

Кабінет пропаганди медичних знань КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР»

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Spіvochі-malvi

Останні надходження

 • Зробимо місто зеленим та затишним
 • Проведена комісія з питань захисту прав дитини
 • Увага! Важлива інформація!
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт особами на яких покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
 • Що потрібно знати про меланому
 • Новини від 19.04.2018
 • Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград
 • До уваги павлоградців!
 • Роз’яснення щодо проведення приписної кампанії до сімейних лікарів
 • Про надання дозволу на облаштування пішохідного переходу на вул. Комарова в районі будинку №19
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про запровадження закупівлі енергосервісу та затвердження базових річних рівнів споживання електричної енергії системи зовнішнього освітлення м. Павлограда
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 27.09.2017 р. № 663 «Про затвердження Положення та складу адміністративної комісії при виконкомі Павлоградської міської ради»
 • Про затвердження місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та попередження нещасних випадків на воді в весняно-літній період 2018 року