Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з псоріазом.

Октябрь 27th, 2017 Охорона Здоров'я Вывести на печать

26 жовтня 2017 року у КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби с псоріазом.

DNcrpCXf-OMВ роботі заходу взяла участь лікар-дерматовенеролог шкіряно-венерологічного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» Єрьоміна Вікторія Вікторівна.

Псоріаз — хронічне неінфекціоонне захворювання шкіри, яке супроводжує червоними висипаннями і сріблястими плямами на різних ділянках тіла. У світі від нього страждає 3% людей, в Україні — 1,2 млн. громадян, а у Павлограді — близько 3 тис. чоловік.

Єрьоміна В.В. розповіла, що причини виникнення псоріазу до кінця не вивчені, але передумовою появи цієї хвороби вважається спадкова генетика. Основними факторами ризику є хронічні хвороби, які безпосередньо пов’язані з розладами нервової системи. Стреси, емоційне перенавантаження є чинниками розвитку тих захворювань, до яких схильна людина.

Псоріаз — це пожиттєвий стан. Це захворювання не заразне та безпечне для життя хворого, однак тяжкі форми псоріазу можуть негативно впливати на якість життя. Без своєчасного лікування може розвинутись псоріатичний артрит, який може призвести до інвалідизації хворого. І хоча в останні роки розроблена велика кількість нових високоефективних ліків і методів лікування псоріазу, лише лікар-дерматолог може вирішити, яке лікування найбільше підходить кожному хворому.

Фахівець інформувала, що зараз у Павлоградському шкіряно-венерологічному  відділенні міської лікарні №1 спостерігаються 264 пацієнта з захворюваннями на псоріаз. Але ці данні можна вважати неповними, бо найменші прояви захворювання, нажаль, не є приводом для звернення до лікаря. Треба пам’ятати, що самолікування призводить до погіршення стану хворого і в подальшому ускладнює процес медичного лікування.

Лікар-дерматолог запросила мешканців міста та регіону, у разі виникнення підозри на псоріаз,  відвідати шкіряно-венерологічного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» для отримання консультації, уточнення діагнозу, визначення тактики лікування та запобігання ускладнень захворювання.

Прийом лікарів ведеться щодня з 8-00 до 15-30, крім суботи та неділі за адресою м. Павлоград, вул. Шевченка, 63. Телефон для довідок: 6-34-05.

 

Кабінет пропаганди медичних знань КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР»

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»
 • До уваги суб’єктів господарювання!
 • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про початок та проходження опалювального сезону 2018-2019 рр. для будинків приватного сектору та в квартирах багатоквартирних будинків з індивідуальним газовим/електричним опаленням м. Павлограда
 • Про погодження на видалення та пересаджування дерев
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Аварійно-рятувально-водолазна станція» на 2018 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Спеціалізована Агенція Ритуал» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Про надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Клуб акробатичного рок-н-ролу «Восторг» привіз у Павлоград нагороди Кубка світу і Чемпіонату України!