Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Корисна інформація

Бригада Павлоградської станції екстреної медичної допомоги посіла 2-е місце

Ноябрь 7th, 2018 Охорона Здоров'я Вывести на печать

Вітаємо наших переможців!

zdr_zmag01

У жовтні 2018 року на території санаторію «Новомосковський» у селі Орлівщина пройшов 9-ий щорічний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги Дніпропетровської області з міжнародною участю. Бригада Павлоградської станції екстреної медичної допомоги посіла 2-е місце, пропустивши вперед тільки команду м.Дніпро.
У змаганнях взяли участь 16 бригад швидкої допомоги, 8 з яких представляли Дніпропетровщину. Також у змаганнях взяли участь гості з Одеської, Харківської, Херсонської, Сумської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Донецької областей та вперше в історії змагань, які проводяться з 2009 року, – команда з Білорусі.
zdr_zmag02Павлоград представляла молода та енергійна бригада екстреної медичної допомоги Тернівської підстанції, в складі фельдшерів Стадник Анни, Щербак Анни і водія Чорного Сергія. Серед 8-ми підстанцій Павлоградської станції швидкої медичної допомоги, бригада Тернівської підстанції, показавши найбільш злагоджену і результативну роботу, посіла перше місце на регіональних змаганнях і отримала право представляти Павлоград на обласних змаганнях.
В перший день змагань учасників очікували 5 конкурсів, а на другий день – ще 2. Медики надавали допомогу постраждалому в ДТП, потерпілим від пожежі, пацієнтам з інфарктом і обструктивним бронхітом. Умови змагань були максимально наближені до реальних. На виконання кожного завдання відводився певний проміжок часу. За діями команд пильно стежили судді. Так, всього за 9 хвилин учасники мали оглянути постраждалого в ДТП, зупинити кровотечу, накласти шину і завантажити потерпілого до реанімобіля.
На надання допомоги пацієнту з інфарктом відводилося 15 хвилин. За цей час потрібно було встигнути зробити кардіограму, виміряти тиск, встановити діагноз, вколоти пацієнтові необхідні ліки, покласти його на ноші та занести до карети швидкої.
Хотілося б зазначити, що фельдшери Стадник Анна, Щербак Анна та водій Чорний Сергій на конкурсних завданнях працювали дружньою командою, хоча вони були дуже складні і тільки командна гра привела до такого відмінного результату.
На Павлоградській станції постійно проводяться спеціальні заняття з водіями і медпрацівниками з надання екстреної допомоги. Під час цих занять відпрацьовуються злагодженість дій для досягнення головної мети – допомоги постраждалим, так як від їх роботи залежить здоров’я, а часом і життя людей. Ми дуже пишаємося професіоналами своєї справи.
Два дня змагань пролетіли швидко, але враження, практичний досвід, спілкування з колегами по професії, досягнуті результати і враження від пережитого залишаться назавжди.

Старший фельдшер відокремленого
підрозділу Павлоградської станції
екстреної медичної допомоги
КЗ «Обласний центр екстреної
медичної допомоги та медицини катастроф»ДОР»

Павлоградський відділ охорони здоров’я.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • П Е Р Е Л І К рішень, прийнятих на 42 сесії міської ради VІІ скликання
 • П Е Р Е Л І К рішень, прийнятих на 41 сесії міської ради VІІ скликання
 • П Е Р Е Л І К рішень, прийнятих на 40 сесії міської ради VІІ скликання
 • Знайомство з кращими практиками
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 27.08.2014 №550
 • Шановне студентство павлоградщини!
 • “Місто студентської мрії”
 • Про дострокове припинення повноважень органів самоорганізації населення
 • Поховано бійця, який загинув 70 років назад
 • Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!