Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Здоров’я для всіх

Апрель 5th, 2018 Охорона Здоров'я Вывести на печать

CAM02136

5 квітня 2018 року за участі волонтерів медичного коледжу, фахівців кабінету пропаганди медичних знань та Товариства Червоного Хреста було організовано та проведено вуличну акцію для мешканців міста на тему: «7 квітня – Всесвітній день здоров’я». Захід відбувся в рамках місячника з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз та до Всесвітнього дня здоров’я, що відзначається 7 квітня під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я і лозунгом «Здоров’я для всіх», за темою: «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди».

CAM02165

Вулична акція біла проведена в багатолюдному місці на території центру дозвілля «МИР». У проведенні акцій взяли участь група волонтерів Павлоградського медичного коледжу з волонтерського загону «Ромашка» (керівник — Маловик Л.І.) Шакун Тетяна, Маякова Богдана, Чорна Дар’я, Шудренко Наталя, фахівці кабінету пропаганди медичних знань та Товариства Червоного Хреста.
Молодіжна вулична акція спрямована на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань значення своєчасного проходження профілактичних оглядів для ранньої діагностики захворювань. Спілкуючись з мешканцями міста, учасники акції розповідали про переваги ведення здорового способу життя для попередження захворювань, особливо туберкульозу та інших соціально-небезпечних хвороб. Вони звертали увагу перехожих на те, що при незадовільному стані здоров’я необхідно обов’язково звернутись до лікаря за місцем проживання. Це допоможе своєчасно виявити захворювання, або навіть захистити від інфікування близьких та рідних. Волонтери наголошували на тому, що більшість захворювань виліковні на ранній стадії.
Учасники акції спілкуючись з громадянами міста, роздавали інформаційні листівки та буклети: «Що потрібно знати про туберкульоз», «Оцініть своє здоров’я», «Безпечних цигарок не існує», «Зроби свій вибір» та інші, наголошуючи на важливості ведення здорового способу життя.

CAM02146

Кожного навчального року лікарями лікувально-профілактичних закладів міста, медсестрами та групою волонтерів медичного коледжу проводиться курсове-гігієнічне навчання та активна роз’яснювальна робота серед учнів навчальних закладів міста, студентів професійного ліцею та гірничого коледжу. Фахівці та студенти-волонтери працюють з учнями старших класів та викладачами навчальних закладів, розповідають про шляхи передачі інфекцій, як запобігти захворюванням, пропонують зробити свій вибір на користь здоров’я.

Відділ охорони здоров’я
Павлоградської міської ради

Кабінет пропаганди медичних знань
КЗ «ЦПМСД м. Павлоград» ПМР»

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • У місті пройшли заходи до Дня захисника України
 • Підтримка молодіжного підприємництва
 • Кандидат на посаду зареєстрований як ФОП. Приймати за сумісництвом чи основним місцем роботи?
 • Зустріч за круглим столом з метою обговорення актуальних питань щодо належного оформлення трудових відносин з найманим працівниками.
 • Заводу «Павлоградхіммаш»-140 років
 • Міський голова привітав військовослжбовців зі святом
 • Шановні павлоградці!
 • Прес-тур з міським головою
 • Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги
 • Художники про мир
 • Заходи до Дня захисника України
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про присвоєння поштової адреси