Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлограді ТОВ «АТП «Совтур».

Март 21st, 2018 Рішення виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.03.2018 р. м. Павлоград №172
Про встановлення тарифів на перевезення
пасажирів на міських автобусних маршрутах
загального користування у режимі маршрутного таксі
в м. Павлограді ТОВ «АТП «Совтур»
Згідно з пп.2 п. а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст.12 Закону України «Про транспорт», п. 1.6. ч.1 Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р. №1175, у зв’язку із збільшенням вартості палива, з метою регулювання тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, враховуючи звернення ТОВ «АТП «Совтур» виконавчий комітет Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити економічно-обґрунтовані тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлограді ТОВ «АТП «Совтур», яке виконує перевезення пасажирів автомобільним транспортом, з 01.04.2018 року до закінчення строку дії договору – 13 травня 2021 року згідно з додатком.

2. Перевізнику (ТОВ «АТП «Совтур») виконання інвестиційної програми.

3. У разі невиконання Перевізником інвестиційної програми, відділу з економічних питань (Штонда) винести на розгляд виконкому питання щодо зниження вартості тарифу на суму рентабельності.

4. Перевізнику забезпечити обов’язкове надання пасажирам при сплаті за проїзд квитків, розроблених відповідно до типової форми, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р. №1175.

5. Відділу з економічних питань (Штонда), у разі звернення Перевізника, аналізувати та здійснювати перевірку складових тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі з подальшим коригуванням встановленого тарифу.

6. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Барсунянц) розмістити це рішення на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

7. Визнати такими, що втратило чинність рішення виконкому Павлоградської міської ради від 24.01.2018р. №37 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м.Павлограді».

8 Координацію щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу з економічних питань Штонду Т.А. та завідуючого сектором по роботі транспорту та зв’язку Львову О.С., контроль — на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г. та секретаря міської ради Аматова Є.В.

Міський голова____________________А.О. Вершина


Додаток

172_

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Spіvochі-malvi

Останні надходження

 • Зробимо місто зеленим та затишним
 • Проведена комісія з питань захисту прав дитини
 • Увага! Важлива інформація!
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт особами на яких покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
 • Що потрібно знати про меланому
 • Новини від 19.04.2018
 • Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград
 • До уваги павлоградців!
 • Роз’яснення щодо проведення приписної кампанії до сімейних лікарів
 • Про надання дозволу на облаштування пішохідного переходу на вул. Комарова в районі будинку №19
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про запровадження закупівлі енергосервісу та затвердження базових річних рівнів споживання електричної енергії системи зовнішнього освітлення м. Павлограда
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 27.09.2017 р. № 663 «Про затвердження Положення та складу адміністративної комісії при виконкомі Павлоградської міської ради»
 • Про затвердження місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та попередження нещасних випадків на воді в весняно-літній період 2018 року