Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлограді ТОВ «АТП «Совтур».

Март 21st, 2018 Рішення виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.03.2018 р. м. Павлоград №172
Про встановлення тарифів на перевезення
пасажирів на міських автобусних маршрутах
загального користування у режимі маршрутного таксі
в м. Павлограді ТОВ «АТП «Совтур»
Згідно з пп.2 п. а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст.12 Закону України «Про транспорт», п. 1.6. ч.1 Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р. №1175, у зв’язку із збільшенням вартості палива, з метою регулювання тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, враховуючи звернення ТОВ «АТП «Совтур» виконавчий комітет Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити економічно-обґрунтовані тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлограді ТОВ «АТП «Совтур», яке виконує перевезення пасажирів автомобільним транспортом, з 01.04.2018 року до закінчення строку дії договору – 13 травня 2021 року згідно з додатком.

2. Перевізнику (ТОВ «АТП «Совтур») виконання інвестиційної програми.

3. У разі невиконання Перевізником інвестиційної програми, відділу з економічних питань (Штонда) винести на розгляд виконкому питання щодо зниження вартості тарифу на суму рентабельності.

4. Перевізнику забезпечити обов’язкове надання пасажирам при сплаті за проїзд квитків, розроблених відповідно до типової форми, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р. №1175.

5. Відділу з економічних питань (Штонда), у разі звернення Перевізника, аналізувати та здійснювати перевірку складових тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі з подальшим коригуванням встановленого тарифу.

6. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Барсунянц) розмістити це рішення на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

7. Визнати такими, що втратило чинність рішення виконкому Павлоградської міської ради від 24.01.2018р. №37 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м.Павлограді».

8 Координацію щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу з економічних питань Штонду Т.А. та завідуючого сектором по роботі транспорту та зв’язку Львову О.С., контроль — на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г. та секретаря міської ради Аматова Є.В.

Міський голова____________________А.О. Вершина


Додаток

172_

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Міська бібліотечна акція

Останні надходження

 • Військова частина 3024 відсвяткувала 70 річницю
 • Шановні військовослужбовці!
 • ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ м.ПАВЛОГРАДА
 • Пройшов семінар з головами ОСББ
 • Вдячність за небайдужість
 • Про затвердження складу комісії, Положення про комісію з надання адресної одноразової матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально — побутових проблем
 • Подяка і диплом у скарбничку перемог павлоградських колективів
 • Про передачу подвійної громадської вбиральні на баланс КП «Затишне місто»
 • В Павлограді спостерігається зростання кількості пожеж
 • Павлоградський ансамбль танцю «Юність» привіз нагороди з Болгарії
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СЕСІЮ
 • Про надання житлової площі
 • Про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання при міськвиконкомі
 • Результати громадських обговорень
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення КП «Павлоградтеплоенерго»