Сентябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлограді ТОВ «Автодрайв».

Март 21st, 2018 Рішення виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.03.2018 р. м. Павлоград № 173
Про встановлення тарифів на перевезення
пасажирів на міських автобусних маршрутах
загального користування у режимі маршрутного таксі
в м. Павлограді ТОВ «Автодрайв»
Згідно з пп.2 п. а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст.12 Закону України «Про транспорт», п. 1.6. ч.1 Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р. №1175, у зв’язку із збільшенням вартості палива, з метою регулювання тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, враховуючи звернення ТОВ «Автодрайв» виконавчий комітет Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити економічно-обґрунтовані тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлограді ТОВ «Автодрайв», яке виконує перевезення пасажирів автомобільним транспортом, з 02.04.2018 року до закінчення строку дії договору – 13 травня 2021 року згідно з додатком.

2. Перевізнику (ТОВ «Автодрайв») забезпечити виконання інвестиційної програми.

3. У разі невиконання Перевізником інвестиційної програми, відділу з економічних питань (Штонда) винести на розгляд виконкому питання щодо зниження вартості тарифу на суму рентабельності.

4. Перевізнику забезпечити обов’язкове надання пасажирам при сплаті за проїзд квитків, розроблених відповідно до типової форми, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р. №1175.

5. Відділу з економічних питань (Штонда), у разі звернення Перевізника аналізувати та здійснювати перевірку складових тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі з подальшим коригуванням встановленого тарифу.

6. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Барсунянц) розмістити це рішення на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

7. Визнати такими, що втратило чинність рішення виконкому Павлоградської міської ради від 24.01.2018р. №37 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м.Павлограді».

8. Координацію щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу з економічних питань Штонду Т.А. та завідуючого сектором по роботі транспорту та зв’язку Львову О.С., контроль — на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г. та секретаря міської ради Аматова Є.В.

Міський голова____________________А.О. Вершина


Додаток

173_

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Увага! Безкоштовний семінар з питань оформлення трудових відносин із найманими працівниками!
 • Шановні члени Громадської ради!
 • Протоколи 39 сесії
 • Протоколи 38 сесії
 • Протоколи 37 сесії
 • Підвищення рівня енергоефективності та енергозбереження в багатоквартирних будинках завдяки Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»
 • Про надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення
 • П Е Р Е Л І К рішень, прийнятих на 39 сесії міської ради VІІ скликання
 • Шановні працівники і ветерани машинобудівної галузі!
 • Про зміну поштової адреси
 • Рішення 39 сесії
 • Вікі любить пам’ятки» -сфотографуй пам’ятку для Вікіпедії виграй у конкурсі!
 • Про внесення змін до фінансового плану КП «Павлоградтеплоенерго» на 2018 рік
 • Про затвердження протоколу комісії з підведенням підсумків конкурсу з благоустрою міста
 • Про погодження на видалення дерев