Сентябрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Корисна інформація

Рішення виконкому №1001 » Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда та затвердження Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів на території м. Павлограда «

Ноябрь 29th, 2011 Рішення виконкому Вывести на печать

 ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 ”23”__11____ 2011р. №1001

 Про утворення постійно діючої комісії з питань

поводження з безхазяйними відходами на

території м. Павлограда та затвердження

Порядку виявлення і обліку безхазяйних

відходів на території м. Павлограда

Згідно з ст. 33, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про охорону навколишнього природного середовища”, «Про відходи», відповідно до «Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1217, «Порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1999р. №2034 та з метою зменшення обсягів утворення відходів, посилення контролю за екологічним станом місць утворення та видалення відходів, оцінки їх впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я людини виконком міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 1. Утворити постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда згідно з додатком 2.

3. Затвердити Порядок виявлення та обліку безхазяйних відходів на території м. Павлограда згідно з додатком 3.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління комунального господарства та будівництва Разводова В.В., контроль — на першого заступника міського голови Вершину А.О.

Міський голова І.С. Метелиця

 

Додаток 1

до рішення виконкому

від 23.11.2011р.№ 1001

 

Склад

постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда

 

Вершина

Анатолій Олексійович

— перший заступник міського голови, голова комісії
 

Катічев

Олександр Миколайович

— заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії
Мігаль

Тетяна Олександрівна

 

— головний спеціаліст-еколог відділу реконструкції та будівництва управління комунального господарства та будівництва, секретар комісії

 

Разводов

Василь Васильович

 

 • начальник управління комунального господарства та будівництва

 

Штонда

Тетяна Анатоліївна

— начальник відділу з економічних питань
Белякін

Валерій Юрійович

— начальнику відділу з питань НС та ЦЗН

 

Вишнякова

Олена Олегівна

— начальник відділу земельно-ринкових відносин

 

Сасик

Олександр Вікторович

— начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста

 

Миславський

Олександр Вікторович

— начальник районного управління головного управління МНС України в Дніпропетровській області

 

Пріян

Іван Іванович

 

— директор КП «ЗАТИШНЕ МІСТО»
Петленко

Галина Миколаївна

— головний державний санітарний лікар міста (за згодою)

 

Сабадаш

Людмила Іванівна

 

— начальник відділу екологічного та інструментально-лабораторного контролю по Західно-Донбаському регіону (за згодою)

 

Ченчевич

Сергій Григорович

— завідувач Західно-Донбаського сектору охорони навколишнього природного середовища (за згодою)

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.Д. Степаненко

вик. Мігаль Т.О.

Додаток 2

до рішення виконкому

від 23.11.2011р.№ 1001

 

ПОЛОЖЕННЯ

про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами

на території м. Павлограда

 

1. Постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами (далі — комісія) є координаційно-експертним органом, утвореним з метою організації ефективної роботи щодо виявлення, обліку та мінімізації небезпечного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення безхазяйних відходів та визначення власника безхазяйних відходів.

 

2. У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України та іншими актами, а також цим Положенням.

 

3. Основними завданнями комісії є здійснення процедур визначення кількості, складу, властивості, вартості, ступеня небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я населення відходів, що не мають власника, або власник яких невідомий, а також координація чи безпосереднє проведення робіт щодо визначення власника відходів.

 

4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

 

— розглядає заяви (повідомлення) громадян, підприємств, установ та організацій, засобів масової інформації, результати штатних інспекційних перевірок органів Мінекоресурсів на місцях, санітарно-епідеміологічної служби про факти виявлення безхазяйних відходів (далі — відходів);

 

— визначає кількість, склад, властивості, вартість відходів, ступінь їх небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини;

 

— вживає заходів, спрямованих на визначення власника відходів;

 

— підводить щорічно підсумки роботи у сфері виявлення та поводження з безхазяйними відходами.

 

5. Для виконання покладених завдань комісія в установленому порядку має право:

 

— залучати у разі необхідності для визначення власника відходів та їх оцінки правоохоронні органи, відповідних спеціалістів, експертів, утворені робочі групи;

 

— одержувати безкоштовно від структурних підрозділів міської ради виконкому, підприємств, установ і організацій інформацію, необхідну для діяльності комісії.

 

6. Роботою комісії керує її голова, а в разі відсутності голови — заступник. Організаційне забезпечення діяльності комісії здійснюється її секретарем.

 

7. Основною формою роботи комісії є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не менше одного разу на рік. Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини її членів.

 

8. Рішення комісії з питань, що належать до її компетенції є обов’язковими для виконання. Рішення комісії приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів комісії і оформлюються протоколом.

 

9. За результатами своєї роботи комісія складає акт, який передається до органу місцевого самоврядування для вирішення питання про подальше поводження з відходами.

 

10. На підставі акта комісії органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо подальшого поводження з відходами та, в разі необхідності, порушують справу про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства про відходи та відшкодування заподіяної шкоди.

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.Д. Степаненко

 

Додаток 3

до рішення виконкому

від 23.11.2011р.№ 1001

 

 

ПОРЯДОК

виявлення та обліку безхазяйних відходів на території м. Павлограда

 

Безхазяйні відходи – відходи, що не мають власника або власник яких невідомий.

1. Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України «Про відходи» та «Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1217.

2. Власники або користувачі земельних ділянок, на яких виявлено відходи, зобов’язані повідомити про них місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.

3. Підставами для здійснення процедур визначення відходів та наступного їх обліку також можуть бути заяви (повідомлення) громадян, підприємств, установ та організацій, засобів масової інформації, результати штатних інспекційних перевірок органів Мінекоресурсів на місцях, санітарно-епідеміологічної служби, органів місцевого самоврядування тощо.

4. Заяви (повідомлення) про факти виявлення відходів розглядаються на черговому (позачерговому) засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами (далі — комісія).

5. Комісія визначає кількість, склад, властивості, вартість відходів, ступінь їх небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини та вживає заходів до визначення власника відходів.

У разі необхідності для визначення власника відходів та їх оцінки можуть залучатися правоохоронні органи, відповідні спеціалісти та експерти, утворені робочі групи.

6. За результатами своєї роботи комісія складає акт, який передається до органу місцевого самоврядування для вирішення питання про подальше поводження з відходами.

7. На підставі акта комісії органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо подальшого поводження з відходами та в разі необхідності порушують справу про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства про відходи, та відшкодування заподіяної шкоди.

8. У разі визначення власника відходів він несе повну відповідальність за додержання умов поводження з ними та запобігання негативному впливу відходів на навколишнє природне середовище відповідно до положень Закону України «Про відходи».

10. Облік відходів, щодо яких встановлено власника, здійснюється відповідно до «Порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1999р. №2034.

Відходи, повернуті власнику або у державну чи комунальну власність, обліковуються ними за встановленою вартістю, з одночасним збільшенням додаткового капіталу такої юридичної особи.

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.Д. СтепаненкоПавлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Святкові заходи з нагоди Дня міста

15 вересня 2016 року

Підписання Хартії “Європейський тиждень мобільності” 9.00

міськвиконком

Вшанування загиблих та церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку ст.Павлоград-2 10.00

ст.Павлоград-2

 

16 вересня 2016 року

Відкриття 2-х груп у ДДЗ №18 10.00

ДДЗ №18

Шкільні свята до Дня міста в мікрорайонах 12.00

ЗОШ № 4,7,8,11,

15,16,18,ПМЛ

Відкриття спортивного майданчика — футбольне поле 17.00

Вул. Нова, 18а,20

17 вересня 2016 року

Спортивна акція “Жінки Павлограда за здоровий спосіб життя”  8.00
від ТЦ “КАПІ”
(вул. Ст.Фронта)
до Соборної площі
V Відкритий фестиваль-ярмарок голубів “Голуби  – птахи миру та єднання кожної родини” 6.00-13.00

парк ім. 1 Травня

Велошкола (безкоштовне навчання та велопрокат) 13.00

парк ім. 1 Травня

Святкова хода від  пам’ятника засновника          м. Павлоград Матвія Хижняка 9.45

Вул Центральна

Церемонія покладання квітів до пам’ятних знаків на Алеї Слави 10.00

Алея Слави

Урочисте відкриття святкового заходу “З Днем народження, моє рідне місто!”, присвяченого  232-й річниці міста Павлоград 10.15-11.00

Соборна площа

І  відкритий фестиваль – конкурс духових оркестрів “Повітове містечко” 11.00-13.00

Соборна площа

Х Міжрегіональний   мистецький фестиваль-ярмарок майстрів декоративно – прикладної творчості  «Павлоград збирає друзів»;

Огляд-конкурс «Український рушничок»

11.00-16.00

Сквер Т.Г. Шевченка

 

«Містечко майстрів» з майстер-класом з гончарства;

Локація «Сімейне коло та виставка «Найстаріше побутове начиння української кухні різних часів»

11.00-17.00

сквер ім. Шевченка,

Соборна площа

Літературний куточок — вітання поетів, письменників, бардів міста

 

11.00 – 13.00

сквер на розі вул.Шевченка та вул.Центральної

ІІ відкрита виставка-конкурс з історико-технічного, спортивно-технічного і стендового судомоделювання “Під вітрилом Західного Донбасу”, присвячена Дню міста Павлоград 11.00-13.00

Соборна площа (фонтан)

 

Відкритий фестиваль-виставка “Його величність самовар” 12.00-14.00

Міський культурно-дозвільницький центр

Вітання творчих колективів міста та церемонія нагородження учасників фестивалів 13.00-19.30

Соборна площа (Сцена)

Святковий концерт гостей міста 19.30 – 22.00

Соборна площа (Сцена)

Святковий феєрверк 22.00
Святкова торгівля та солдатська каша 11.00-22.00
Сквер ім. Шевченка
Творчі локації: майстер-класи, виставка художників, фото зона акції тощо) 11.00-16.00

 

Святкова акція від “СНЕК-продакш” 11.00-16.00

 

Фестиваль ресторанної справи 11.00-14.00

Майданчик “Жасмин”

Святкові вітання «Павлоградський диксиленд», караоке по-павлоградськи, флеш-моб 14.00-19.30

майданчик кафе «Жасмін»

Презентації підприємств міста та вищих навчальних закладів, акція від агенції економічного розвитку Павлограда 11.00-15.00

 

Святкова акція та майстер- клас від ЦБС 11.00-16.00

 

Дитячий парк
Виставка дитячої творчості “Тобі,  рідне місто, присвячуємо…”. 11.00-13.00
Виставка СЮН “Яскравий світ природи” 11.00-13.00
Дитяча розважально — ігрова програма  “Вітаємо зі святом!”. 11.00-13.00
Майстер – класи з декоративно – прикладної творчості. 11.00-13.00
Показові виступи ДЮСШ. 13.00
Танцювальний  флешмоб  «Святкуємо разом!» Майданчик біля «Гулівера»

11.30

Святкові вітання від ТЦ “Гулівер” в день народження 10.00-21.00

ТЦ “Гулівер” (вул. Шевченка)

Виставка-ярмарок сільсько-господарчої продукції Вул.Шевченка

 

18 вересня 2016 року

Велопробіг центральними вулицями міста 9.00

старт — Соборна площа

ХІ відкритий міський фестиваль творчих колективів ветеранів війни та праці, присвячений 232-річниці міста Павлограда «Єднаємось роде прекрасний, роде мій красний» 11.00

БК ім.Кірова

 

Останні надходження

 • ІНФОРМАЦІЯ щодо рівня мінімальних та максимальних цін на основні продовольчі товари в м. Павлограді
 • Про виставку «АгроЕкспо-2016»
 • Відбулася чергова апаратна нарада
 • Повідомлення
 • Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до заходу.
 • Выполнение городского бюджета за период с 19 сентября по 23 сентября 2016 года
 • Рішення 12 сесії
 • Павлоградські спортсмени увійшли у п’ятірку кращих
 • Нове медичне обладнання для рентгенологічного відділення лікарні
 • Марія Борисенко – Чемпіон України з аджиліті!
 • Робота щодо ліквідації наслідків вибуху в житловому будинку по вулиці Дніпровська триває.
 • Ресторанне господарство поповниться професіоналами!
 • Про затвердження скоригованого фінансового плану на 2016 рік КП «Павлоградтеплоенерго»
 • Про затвердження скоригованого фінансового плану на 2016 рік КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради
 • Про затвердження скоригованого фінансового плану на 2016 рік КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради