Март 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

‼Фахівці Павлоградського МРЦЗ впроваджують новий «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості»‼

Июль 12th, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

 

Головний принцип діяльності державної служби зайнятості – це індивідуалізований підхід до оцінки потреб і можливостей кожної людини та надання максимальної допомоги у працевлаштуванні й укомплектуванні вакансій. Участь у таких заходах допомагає безробітним підвищити конкурентоспроможність на ринку праці, здобути нові знання та досвід.
З ❶ липня 2019 року Павлоградський міськрайонний центр зайнятості впроваджує в свою роботу новий «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості». Днями для фахівців було проведено навчання щодо змісту, переваг та використання в роботі нового семінару, розглянуто презентаційні матеріали.
Захід передбачає ознайомлення безробітних із основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, презентацію сучасних електронних сервісів. Насамперед, це послуги з пошуку постійної або тимчасової роботи. На он-лайн сервісах Служби зайнятості всі вакансії перевірені, актуальні та з офіційним працевлаштуванням. У центрі зайнятості людина може отримати профорієнтаційні послуги. Фахівець з профорієнтації допоможе визначитися з вибором професії та скласти сучасне резюме. Якщо роботи за фахом для людини не знайшлося, фахівці пропонують підвищити кваліфікацію або оволодіти новою професією, набути нових компетенцій шляхом стажування на робочому місці у роботодавця або на курсах з професійного навчання. Державна служба зайнятості сприяє у відкритті власної справи. Для цього зареєстровані безробітні можуть претендувати на одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності за умови підготовки бізнес-плану та державної реєстрації суб`єктом підприємницької діяльності. На семінарі шукачі роботи отримують інформацію з питань запобігання дискримінації та гендерній нерівності в працевлаштуванні на роботу, а також щодо нелегальної трудової міграції, переваг легальної зайнятості. Під час заходу фахівці розповідають присутнім про стан регіонального ринку праці та наявні вакансії.
Павлоградським МРЦЗ впроваджено проведення «Інформаційного семінару із загальних питань зайнятості», як постійнодіючого, усі бажаючі запрошуються на захід. #служба зайнятості #новий семінар

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження