Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Круглий стіл щодо нетерпимого ставлення до насильства

Декабрь 3rd, 2018 Центр зайнятості Вывести на печать

Кожного року міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». У рамках цієї акції, щорічно з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім`ї, гендерного питання, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок, тощо.
Наприкінці листопада фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості у рамках акції «16 днів проти насильства» взяли участь у Круглому столі під назвою: «Формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства», який проходив на базі Павлоградської клініки «Дружньої до молоді». Також на заході були присутні представники відділів місцевої влади, громадських організацій, кримінальної поліції. На початку зустрічі виступила голова правління громадської організації клуба «Імпульс» Ольга Лупова. Вона закцентувала увагу присутніх на тому, що проблема насилля є досить актуальною в Україні, тому необхідно проводити різноманітні заходи спрямовані на те, щоб формувати свідомість всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Учасники Круглого столу обговорили деякі положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», розглянули основні терміни та повноваження суб`єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Обговорювались нагальні питання щодо профілактики цього негативного явища, кожен висловив своє бачення щодо ефективної взаємодії суб`єктів співпраці. Присутніми заплановано проведення спільних інформаційних роз`яснювальних заходів для громадян різних категорій з метою підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства в сім`ї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Наприкінці заходу учасниками Круглого столу окреслені нові тривожні тенденції та намічені подальші кроки на шляху ефективної допомоги жертвам насильства та його попередження.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження