Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Павлоградський міськрайонний центр зайнятості оголошує конкурсний відбір надавачів послуг у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.

Сентябрь 7th, 2018 Центр зайнятості Вывести на печать

Для забезпечення індивідуального та адресного підходу до надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг населенню Павлоградський міськрайонний центр зайнятості оголошує конкурсний відбір надавачів послуг у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.
Пропозиції про участь у конкурсному відборі надавачів послуг – суб’єктів підприємницької діяльності, навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, які надають платні групові інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні послуги (далі – конкурсний відбір) приймаються з 09-00 години 06 вересня 2018 року до 17-00 години 19 вересня 2018 року за адресою: Дніпропетровська обл., м.Павлоград, вул. Світличної Ганни, б. 55, контактний телефон (066) 1152908.
Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з документами, серед яких:
1. Копія виписки/витягу із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та/або статуту чи витягу з нього, які підтверджують право на проведення семінарів; тренінгів; здійснення інформаційно-консультативних; інформаційних; консультаційних послуг.
2. Цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги при чисельності групи 15 осіб.
3. Інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг.
4. Наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг за аналогічними договорами з наданням копій цих договорів.
Перелік категорій клієнтів служби зайнятості — отримувачів послуг:
— безробітні особи;
— безробітна молодь віком до 35 років;
— безробітні особи, які проживають в сільській місцевості;
— безробітні жінки;
— безробітні особи з особливими потребами;
— безробітні особи, які мають тривалу перерву в роботі;
— безробітні особи віком старше 45 років;
— безробітні особи з числа внутрішньо переміщених;
— безробітні демобілізовані учасники АТО;
— жителі об’єднаних територіальних громад.
Напрями послуг, за якими здійснюється конкурсний відбір:
— Проведення мотиваційних та психологічних семінарів, тренінгів з техніки пошуку роботи;
— Проведення семінарів, тренінгів, інформаційних та консультаційних заходів для окремих категорій громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці;
— Проведення семінарів, тренінгів з оволодіння додатковими компетентностями з метою адаптації до сучасних умов ринку праці;
Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: «На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг».
Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.
Засідання комісії з відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 20 вересня 2018 року о 09.00 годині за адресою: Дніпропетровська обл., м.Павлоград, вул. Світличної Ганни, б. 55.

Для участі у розкритті конвертів з пропозиціями надавачів послуг запрошуються суб’єкти, що подали пропозицію на участь у відборі. Участь є добровільною та не впливає на результати відбору.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-0ba30f5dd87b23fc7e5e48509670d7dc-V

Останні надходження

 • Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
 • Про переведення з житлового фонду міста
 • Розпочато перший етап навчання щодо запобігання та протидії насильству у м. Павлоград за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані
 • Запрошення на театральну прем’єру
 • Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік
 • Про скликання 46 сесії міської ради VІІ скликання
 • Бібліотека разом з громадою проти насильства
 • Усі на ковзанку!
 • Відділ з економічних питань інформує