Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Проведення круглого столу з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Март 22nd, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

Відповідно до підписаного Меморандуму про співробітництво між Дніпропетровським обласним центром зайнятості та філією Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Павлоградським міськрайцентром зайнятості проводяться заходи, що сприяють соціальній адаптації засуджених, які звільнилися з місць позбавлення або обмеження волі, соціальній підтримці осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Так, днями у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області. Метою заходу був розгляд питань, що стосуються співпраці між установами, основними напрямками якої є соціальна адаптація осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, соціальна підтримка осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, допомога у працевлаштуванні та сприяння особам, які готуються до звільнення після відбування покарання, у відновленні статусу повноправного члена суспільства, поверненні їх до самостійного загальноприйнятого життя в суспільстві та надання їм повного переліку послуг служби зайнятості.
Під час зустрічі були детально обговорені спільні дії Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області та міськрайонного центру зайнятості щодо виконання положень меморандуму.
Учасники круглого столу намітили заходи, спрямовані на досягнення згоди щодо необхідності об’єднання зусиль для реалізації програм надання допомоги особам в їх соціальній та трудовій адаптації.
Директор Павлоградського МРЦЗ В. Дробот підкреслила, що кожна особа, яка звільняється з місць позбавлення волі та звертається до служби зайнятості за допомогою, має можливість отримати повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення.
Учасники заходу обговорили нові підходи до співпраці у сфері соціалізації засуджених, розглянули питання інформування осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням та осіб, які готуються до звільнення, про ринок праці, актуальні професії, можливості працевлаштування. Фахівці центру зайнятості розповіли про процедуру проведення соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці за підходом кейс-менеджменту. Також розглядались питання організації професійного навчання та безкоштовного навчання за ваучерами осіб, які відповідають умовам їх отримання.
Наприкінці заходу учасники круглого столу затвердили план подальших дій. Підводячи підсумок, директор ПМРЦЗ В. Дробот зазначила, що вирішення питань соціальної підтримки осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі та осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі можливе лише за умови об’єднання спільних зусиль.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

afisha-201904

Останні надходження

 • Про відзначення в м.Павлограді Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у 2019 році
 • Фінансове управління міської ради інформує
 • Шановні земляки!
 • Вечір пам`яті Ганни Павлівни Світличної з нагоди 80-річчя з дня народження поетеси
 • Про проведення міського фестивалю — конкурсу вокального мистецтва м. Павлограда “Пісенний дивоцвіт — 2019”
 • Шановні суб’єкти господарювання!
 • Запрошуємо на традиційний фестиваль-ярмарок «Великий день» для єдності родини»!
 • До відома підприємств — експортерів м. Павлоград
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Звіт про виконання бюджету за І квартал 2019 року
 • Виконання бюджету за І квартал в розрізі бюджетних програм
 • Про підсумки виконання бюджету міста за І квартал 2019 року
 • Заряд енергії для юних павлоградців. Квест для учнів шкіл міста в рамках проведення Днів сталої енергії.
 • Про затвердження Порядку функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському автомобільному транспорті загального користування в місті Павлограді
 • Про навчання за підтримкою грантової програми GIZ