Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Проведення круглого столу з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Март 22nd, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

Відповідно до підписаного Меморандуму про співробітництво між Дніпропетровським обласним центром зайнятості та філією Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Павлоградським міськрайцентром зайнятості проводяться заходи, що сприяють соціальній адаптації засуджених, які звільнилися з місць позбавлення або обмеження волі, соціальній підтримці осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Так, днями у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області. Метою заходу був розгляд питань, що стосуються співпраці між установами, основними напрямками якої є соціальна адаптація осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, соціальна підтримка осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, допомога у працевлаштуванні та сприяння особам, які готуються до звільнення після відбування покарання, у відновленні статусу повноправного члена суспільства, поверненні їх до самостійного загальноприйнятого життя в суспільстві та надання їм повного переліку послуг служби зайнятості.
Під час зустрічі були детально обговорені спільні дії Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області та міськрайонного центру зайнятості щодо виконання положень меморандуму.
Учасники круглого столу намітили заходи, спрямовані на досягнення згоди щодо необхідності об’єднання зусиль для реалізації програм надання допомоги особам в їх соціальній та трудовій адаптації.
Директор Павлоградського МРЦЗ В. Дробот підкреслила, що кожна особа, яка звільняється з місць позбавлення волі та звертається до служби зайнятості за допомогою, має можливість отримати повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення.
Учасники заходу обговорили нові підходи до співпраці у сфері соціалізації засуджених, розглянули питання інформування осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням та осіб, які готуються до звільнення, про ринок праці, актуальні професії, можливості працевлаштування. Фахівці центру зайнятості розповіли про процедуру проведення соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці за підходом кейс-менеджменту. Також розглядались питання організації професійного навчання та безкоштовного навчання за ваучерами осіб, які відповідають умовам їх отримання.
Наприкінці заходу учасники круглого столу затвердили план подальших дій. Підводячи підсумок, директор ПМРЦЗ В. Дробот зазначила, що вирішення питань соціальної підтримки осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі та осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі можливе лише за умови об’єднання спільних зусиль.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-e258946a689da8b5efcab3c863ed1cef-V

Останні надходження

 • Нагороди павлоградських талановитих дітей
 • ЗВІТ про виконання міського бюджету м.Павлоград за 9 місяців 2019 року
 • Шановні павлоградці!
 • Шановні жителі м. Павлограда!
 • Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Добродькін О.М.
 • Аналіз виконання бюджету за 9 місяців 2019 року
 • Про підсумки роботи щодо запровадження практики електронних закупівель за кошти міського, обласного, державного бюджетів, а також власних коштів виконавчих органів, комунальних підприємств та комунальних закладів Павлоградської міської ради за 9 місяців 2019 року
 • Павлоградська дитяча бібліотека – переможець обласного огляду-конкурсу бібліотек для дітей «Моя креативна бібліотека»
 • Значення раннього виявлення раку молочної залози
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 11 грудня 2018 року № 1448-44/VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік» (зі змінами)
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 16.10.2019р. № 280-р «Про скликання позачергової 56 сесії міської ради VIІ скликання»
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету
 • Покрова на Павлоградщині
 • Пройшли громадські слухання