Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Проведення круглого столу з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Март 22nd, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

Відповідно до підписаного Меморандуму про співробітництво між Дніпропетровським обласним центром зайнятості та філією Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Павлоградським міськрайцентром зайнятості проводяться заходи, що сприяють соціальній адаптації засуджених, які звільнилися з місць позбавлення або обмеження волі, соціальній підтримці осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Так, днями у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області. Метою заходу був розгляд питань, що стосуються співпраці між установами, основними напрямками якої є соціальна адаптація осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, соціальна підтримка осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, допомога у працевлаштуванні та сприяння особам, які готуються до звільнення після відбування покарання, у відновленні статусу повноправного члена суспільства, поверненні їх до самостійного загальноприйнятого життя в суспільстві та надання їм повного переліку послуг служби зайнятості.
Під час зустрічі були детально обговорені спільні дії Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області та міськрайонного центру зайнятості щодо виконання положень меморандуму.
Учасники круглого столу намітили заходи, спрямовані на досягнення згоди щодо необхідності об’єднання зусиль для реалізації програм надання допомоги особам в їх соціальній та трудовій адаптації.
Директор Павлоградського МРЦЗ В. Дробот підкреслила, що кожна особа, яка звільняється з місць позбавлення волі та звертається до служби зайнятості за допомогою, має можливість отримати повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення.
Учасники заходу обговорили нові підходи до співпраці у сфері соціалізації засуджених, розглянули питання інформування осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням та осіб, які готуються до звільнення, про ринок праці, актуальні професії, можливості працевлаштування. Фахівці центру зайнятості розповіли про процедуру проведення соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці за підходом кейс-менеджменту. Також розглядались питання організації професійного навчання та безкоштовного навчання за ваучерами осіб, які відповідають умовам їх отримання.
Наприкінці заходу учасники круглого столу затвердили план подальших дій. Підводячи підсумок, директор ПМРЦЗ В. Дробот зазначила, що вирішення питань соціальної підтримки осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі та осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі можливе лише за умови об’єднання спільних зусиль.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • Павлоградці вшанували загиблих героїв
 • Про погодження на видалення дерева
 • Про погодження на видалення дерева
 • Про погодження на видалення дерев
 • Кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до виконавчого комітету Павлоградської міської ради за травень 2019р.
 • Шановні павлоградці!
 • Відбулася нарада з питання заборгованості за комунальні послуги
 • Про відзначення в м. Павлограді 23-ї річниці Конституції України
 • В міськвиконкомі відбувся черговий семінар для підприємців міста
 • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
 • Про надання матеріальної допомоги на поховання
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • У Павлограді відзначили День медичного працівника
 • Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста-юриста відділу земельно-ринкових відносин
 • Фонд літнього працевлаштування неповнолітніх