- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Психологічна підтримка безробітних у Павлоградському МРЦЗ

 

На сьогодні проблема безробіття залишається досить актуальною. Служба зайнятості проводить комплексну цілеспрямовано роботу щодо працевлаштування безробітних осіб, формування їх активної позиції на ринку праці, психологічної адаптації до умов сучасної ринкової економіки. Новий підхід у роботі – кейс-менеджмент передбачає залучення соціальних партнерів до вирішення проблем клієнтів. Служба зайнятості виступає координатором, допомагаючи вирішити разом із соціальними партнерами перешкоди на шляху до працевлаштування та самореалізації.
Днями у приміщенні Павлоградського міськрайонного центру відбувся тренінг для всіх бажаючих, у тому числі безробітних 3 — 5 профільних груп, виявлених в результаті профілювання, які в-першу чергу потребують психологічної підтримки та залучення соціальних партнерів для вирішення проблем. Захід проводила представник Павлоградської міської громадської організації «Агенція економічного розвитку міста Павлоград» Олена Михайлова. Метою тренінгу було розширення уявлень безробітних про свої можливості та усвідомлення переваг на ринку праці, підвищення самооцінки та впевненості у своїх силах. Учасники заходу отримали багато корисної інформації для того, щоб підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, зайняти активну життєву позицію, знайти шляхи подолання внутрішніх бар`єрів та перешкод до працевлаштування. Усі вправи, які пропонувалися психологом, були спрямовані на активізацію власних зусиль клієнтів щодо пошуку роботи. Тренер підвела підсумки та наголосила на тому, щоб правильно організувати своє професійне життя та зростання, передбачити пастки на своєму шляху, потрібно навчитися розподіляти свої сили і час, вміти вибирати потрібні цілі, ставити перед собою досяжні завдання. Усвідомлено та обгрунтовано розставлені життєві пріоритети допоможуть подолати усі труднощі та знайти роботу.
Наприкінці заходу присутні зазначили, що такі заходи дуже корисні, адже дійсно підвищують самооцінку, спрямовують до конкретних дій в пошуці роботи.