Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

Ярмарок вакансій – майданчик для вирішення кадрових проблем

Июль 12th, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

 

Сьогодні на ринку праці значний попит у кваліфікованих працівниках для мереж продуктових супермаркетів: продавець продовольчих товарів, кухар, касир, вантажник.
Так на замовлення ТОВ «Омега» (супермаркети VARUS) та ТОВ «Оптторг – 15» (магазини «Брусничка») в Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, організований фахівцями з рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями.
«Проведення ярмарку вакансій дозволить роботодавцям вирішити кадрові проблеми, налагодити робочі контакти з колегами, а шукачам роботи реалізувати себе в професійній сфері та досягти матеріального добробуту» — зазначила заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Борисенко Ірина.
Регіональний менеджер з персоналу ТОВ «Омега» Елла Кугач розповіла присутнім шукачам роботи, що компанія динамічно розвивається і планує в найближчий час відкриття нових супермаркетів у м.Павлоград та м.Тернівка. У зв’язку з цим виникла потреба у працівниках на посади продавець продовольчих товарів, кухар, касир, менеджер по персоналу, оператор вводу даних Також є вакансії для осіб з інвалідністю.
«Робота в такій компанії, з одного боку — стабільність, впевненість в завтрашньому дні і гідна заробітна плата, з іншого – постійний розвиток та нові можливості» — зазначила Елла Кугач.
Також презентували свої вакансії представники інших торгівельних мереж. Шукачам роботи докладно розповіли про вимоги до претендентів, розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня, ознайомили з мотиваційними програмами для персоналу, можливостями кар”єрного росту.
В заході прийняли участь більше 40 шукачів роботи як з числа безробітних, так і осіб, які шукають роботу самостійно. Претенденти змогли у короткий термін безпосередньо поспілкуватись з роботодавцями, пройти першу співбесіду. Учасники заходу заповнили «анкету кандидата», яка дасть змогу проаналізувати рівень знань та досвіду, а також допоможе роботодавцю запропонувати посаду, яка найбільше підійде претенденту.
Всім зацікавленим у працевлаштуванні також запропоновано ознайомитися з робочими місцями безпосередньо в супермаркетах.
Результатом ярмарки вакансій стало працевлаштування двох осіб найближчими днями, інші зацікавлені особи проходять оформлення необхідних документів.
Подібні заходи є важливою складовою живого контакту і стимуляцією відносин між шукачами роботи та роботодавцями, а позитивні результати дозволяють закласти міцний фундамент в реалізації державної політики зайнятості.!

 

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Шановні павлоградці!
 • Виконком від 02.04.2020р.
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Перелік рішень виконкому Павлоградської міської ради за березень 2020р
 • Місту подарували обприскувачі для дезінфекції місць загального користування
 • Про присвоєння окремих адрес будівлям
 • Про несення змін до рішення виконкому від 14.01.2015 № 28
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 07.04.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 07.04.2020 року
 • Міський голова провів нараду щодо дотримання режиму максимальної економії коштів
 • У Павлограді продовжує діяти акція «Допоможи ближньому»
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 06.04.2020 року
 • Звіти про використання бюджетних коштів за І квартал 2020 року
 • Під час карантину будьте відповідальними