Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

«Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»

Июнь 12th, 2018 Центр зайнятості Вывести на печать

 

Днями на базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар щодо протидії торгівлі людьми. Метою даного заходу було розширення у безробітних уявленнь, знань про торгівлю людьми, експлуатацію дитячої праці та поглиблення розуміння причин і наслідків трудової міграції. Семінар проводила представник громадської організації «Промінь Дніпро» Олена Моргун.
Присутніх ознайомили із поняттям «торгівля людьми», «сучасне рабство» та їх основними ознаками. Слухачі отримали інформацію щодо законодавчих засад та можливостей легального працевлаштування громадян України за кордоном, а також такого виду трудових відносин. На семінарі обговорювались причини та наслідки трудової міграції для особистості, сімї, суспільства в цілому. Були розглянуті небезпечні стереотипи, що супроводжують нелегальне працевлаштування за кордоном та реалії, з якими стикаються трудові мігранти. Також присутні поінформовані про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, консульських установ України за кордоном. На заході були представлені тематичні відеоматеріали, в яких продемонстровано причини, масштаби та наслідки такого явища, як торгівля людьми. Присутні почули реальні історії людей, які стали жертвами «сучасного рабства». Під час обговорення сюжету учасники семінару висловлювали свої думки щодо актуальності даної проблеми для українського суспільства та отримували відповіді на свої питання.
Наприкінці заходу відвідувачі отримали інформаційні листівки, що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми. Ними було зазначено, що обізнаність у питаннях захисту своїх прав щодо працевлаштування за кордоном, вбереже від хибного кроку та ризику потрапити в трудове рабство.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-0ba30f5dd87b23fc7e5e48509670d7dc-V

Останні надходження