- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Повідомлення про установчі збори

Повідомлення
ініціативної групи про підготовку формування нового складу
Громадської ради при Павлоградському міськвиконкомі

 

Керуючись постановою Кабінету міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Положенням про Громадську раду при Павлоградському міськвиконкомі, схваленим на засіданні Громадської ради від 16.07.2015 р., для забезпечення участі громадян в управлінні справами територіальної громади міста, здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації програм соціально-економічного розвитку міста Павлограда розпочато роботу із формування нового складу Громадської ради при Павлоградському міськвиконкомі.

 

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, взяти участь у проведенні установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Павлоградськомі міськвиконкомі, які будуть проведені 13 липня 2017 р. о 15 год. 00 хв. Місце проведення зборів – м. Павлоград, вул. Соборна, 95.

 

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

— рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності) з зазначенням пріоритетного напрямку роботи у Громадській раді;

— біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

— копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

— інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

 

Документи надавати до відділу з питань регіональної політики виконавчого комітету Павлоградської міської ради за адресою: вул. Соборна, 95, кім. 320 у термін до 03 липня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів).

 

Контактні дані:

E-mail: regpol514@meta.ua

Телефон для довідок: +38 (0563)20-03-70.