Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Протокол № 3

Май 2nd, 2018 Протоколи засідань громадської ради Вывести на печать

Протокол № 3

чергового засідання Громадської ради
при виконавчому комітеті Павлоградської міської ради

 

м. Павлоград                                                                                              18 січня 2018 року

 

Головуюча – Горова О. П., секретар – Анікіна Г. Б.

Присутні – 26 членів Громадської ради (всього — 37). Лист реєстрації додається.

Присутні:

 1. С.Г. Пацко, заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів ради.
 2. С.М. Кусочкіна, начальник відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва.
 3. М.В. Вовк, директор КП «Павлоградтеплоенерго».
 4. В.В. Соловьєв, начальник інспекції з благоустрою м. Павлоград.
 5. В.В. Коценко, начальник відділу містобудування і архітектури, головний архітектор міста.
 6. М.В. Абдулова, депутат Павлоградської міськради.
 7. В.І. Анікєєв, голова ГО «Самозахист підприємців».
 8. В.А. Бочковський, голова депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та енергозбереження.
 9. П.М. Ковбаса, депутат Павлоградської міськради.
 10. А.В. Чернецький, голова депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів, економічних реформ, інвестицій та міжнародного співробітництва з профільних питань.
 11. Представники ЗМІ, місцеві жителі.

 

Слухали: Оксану Петрівну Горову про затвердження порядку денного.

Вирішили: Затвердити запропонований порядок денний.

Голосували: «за» — 26, «проти» — 0, «утримались» — 0

 

ЧЕРГА ДЕННА:

 1. Розгляд звернення від голів ОСББ щодо незаконності надання дозволу комісією по розміщенню тимчасових споруд на встановлення групи МАФів на вулиці Західнодонбаській. Засилля МАФів у місті Павлоград. Порушення законодавчих норм при надані дозволу на встановлення МАФів.
 2. Стратегічний план щодо системи центрального опалення в м. Павлоград. Робота з боржниками КП «Павлоградтеплоенерго». Стан справ з центральним опаленням міста на сьогодні.
 3. Листи та звернення.
 4. Різне.

 

 1. Розгляд звернення від голів ОСББ щодо незаконності надання дозволу комісією по розміщенню тимчасових споруд на встановлення групи МАФів на вулиці Західнодонбаській. Засилля МАФів у місті Павлоград. Порушення законодавчих норм при надані дозволу на встановлення МАФів.

 

Слухали: О.П. Горову, яка розповіла про звернення до Громадської ради 12 голів ОСББ, щодо встановлення МАФів на вул. Західнодонбаській (звернення додається).

М.В. Абдулова звернулася до членів Громадської ради с проханням підтримати мещканців вул. Західнодонбаській до мера міста та депутатів стосовно заборони встановлення МАФів біля житлового будинку № 11. Вона розповіла про ситуацію яка склалася, про чинне законодавство стосовно встановлення МАФів.

І.І.Іваніченко розповів, що дійсно зараз робиться на вул. Західнодонбаській, про кількість магазинів, розташованих по всій вулиці, про санітарний стан ринку.

О.І. Щвець також розповів що ситуація з МАФами на вулиці Західнодоньбаській не єдина, така ж ситуація склалась і в інших районах нашого міста.

Слухали також С.Г. Пацко, А.В. Чернецького, В.В. Коценко, В.А. Бочковського, вони розповіли про вимоги до встановлення МАФів, про вимоги до санітарних норм, та про роботу комісії, яка дає дозвіл на встановлення МАФів у м. Павлоград.

О.П. Горова запропонувала створити робочу групу та провести зустріч з мешканцями мікрорайону 40-річч Жовтня, та вислухати думку людей.

 

Вирішили: створити робочу групу, до складу якої включити представників громади та фахівців, для проведення зустрічі з мешканцями мікрорайону 40-річчя Жовтня та вивчення цього питання. Склад робочої групи: Швець О.І., Щербина О.В., Анікєєв В.І., Кусочкіна С.М., Абдулова М.В., Яворська В.С., Іваніченко І.І., Соловьєв В.В., Коценко В.В.

 

Голосували: «за» —  26, «проти» — 0, «утримались» — 0

 

 1. Стратегічний план щодо системи центрального опалення в м. Павлоград. Робота з боржниками КП «Павлоградтеплоенерго». Стан справ з центральним опаленням міста на сьогодні.

Слухали: М.В. Вовка про стан системи центрального опалення, про заборгованість населення міста перед підприємством КП «Павлоградтеплоенерго». Була розроблена теплова схема міста та прийнята на депутатській сесії. В місті працює комісія з розробки стратегії, розробляються заходи з підвищення ефективності підприємства. Були звернення до суду, заключали договори реструктуризації. Накладений арешт на 1 авто та на 5 квартир боржників.

 1. Листи та звернення.

 

Слухали: О.П. Горову, яка доповіла, що до цього засідання звернення відсутні.

 

 1. Різне.

 

Слухали: О.П. Горову, яка запропонувала звернутися до мера міста з  пропозицією розглянути приклад роботи Громадської ради м. Бахмута з органами виконавчої влади, щоб мати біль дієву систему взаємодії влади з громадою.

 

Вирішили: підтримати звернення до мера міста.

 

Слухали: О.П. Горову, яка запропонувала звернутися до міського голови стосовно перенесення громадських слухань на підприємстві КП «Павлоградводоканал» у більш зручне приміщення.

 

Вирішили: підтримати звернення до міського голови.

 

Слухали: О.П. Горова зачитала звернення до мера стосовно безпритульних собак у місті.

 

Вирішили: підтримати звернення до мера міста.

 

Голосували: «за» —  26, «проти» — 0, «утримались» — 0

 

Голова Громадської ради ___________________ / Горова О.П.

Секретар Громадської ради _________________/ Анікіна Г.Б.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-932c284dc057c7504399607704d6f2b0-V

Останні надходження

 • Щодо всеукраїнського опитування експортерів
 • Презентація бюджету на 2020 рік
 • Павлоградський драматичний театр ім. Б. Є. Захави святкує свій ювілей
 • Відбулось засідання круглого столу з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини
 • Виконком від 06.12.2019
 • Про затвердження протоколів засідання міської комісії з використання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа
 • Програма новорічно-різдвяних заходів
 • Кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до виконавчого комітету Павлоградської міської ради за листопад 2019р.
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Усіх запрошуємо на ковзанку!
 • Відділ з економічних питань повідомляє
 • Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2019 рік
 • Павлоградські рок-н-рольники — найкращі у світі!
 • До уваги павлоградців!
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2019 рік