Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Протокол № 8

Январь 16th, 2017 Протоколи засідань громадської ради Вывести на печать

чергового засідання Громадської ради
при виконавчому комітеті Павлоградської міської ради

м. Павлоград                                                                                                          11 лютого 2016 року

Присутні – 24 члени Громадської ради (всього — 40). Лист реєстрації додається до цього протоколу.

Головуюча – Горова О. П., секретар – Осіпчук М. М.

Присутні мешканці міста Павлограда, міський голова Вершина А. О., представники ЗМІ, керівник КП «Затишнемісто», головний інженер КП ПЖС.

Черга денна:

 1. Відключення освітлення під’їздів.
 2. Обговорення ситуації щодо відмови Курдюкову В. В. з боку міськвиконкому у допущенні на комунальні підприємства з метою аналізу їх фінансово-господарської діяльності.
 3. Різне.

По першому питанню черги денної:

Горова О. П. повідомила, що у 42 будинках, де створено ОСББ, планується відключення освітлення під’їздів комунальним підприємством «Павлограджитлосервіс».

Вирішили: розглянути питання у міського голови за участю спеціалістів ПЖС і РЕМу (погодились представники ОСББ і міський голова).

По другому питанню черги денної:

Курдюков В. В.: повідомив про отримання ним відповіді на запит з відмовою допустити на комунальні підприємства з метою аналізу їх фінансово-господарської діяльності.

Вершина А. О.: відповів, що не є господарем комунальних підприємств, запропонував винести питання на сесію міської ради і написати звернення його ім’я.

Кушляк В. Ю.: «Не вводьте людей в оману, в законі про місцеве самоврядування є те, що виконком здійснює безпосереднє управління».

Жилкіна В. В.: зачитала статтю з «ТН-Експрес» за 2010 рік про роботу тодішньої громадської ради при міськвиконкомі, головою якої був нинішній міський голова.

Вирішили:

 1. Направити звернення про включення до черги денної сесії дозвіл на АГД членами ГР. Відповідальний за підготовку звернення Курдюков В.В. (одноголосно)
 2. Направити звернення в Київ в Кабмін. Відповідальна за підготовку звернення Лонська (одноголосно).

 

 

По третьому питанню черги денної:

Виступила мешканець Павлограда Антоніна Максимівна з аналізом відповідності плати за послуги і реальних витрат, звинуватила керівників КП ПЖС в крадіжках.

Виступив головний інженер КП ПЖС Стравоєдов С. І. – відповідав на підняті питання

Виступив Вершина А. О.: запропонував оприлюднити борги по комуналці депутатів міськради і членів Громадської ради.

Виступив Курдюков В. В.: попередив Стравоєдова про відповідальність за оприлюднення персональних даних.

Виступив депутат міськради Бутенко О. В.: запропонував Стравоєдову припинити виступ (виступ припинено), запропонував Громадській раді не створювати деструктивний фон щодо ОСББ.

Виступив начальник Павлоградського центру обслуговування клієнтів ЦЕК Горбатюк Володимир Васильович: повідомив про механізм укладення угод між ОСББ і енергопостачальником.

Виступив керівник КП «Затишне місто»Снаткін Олександр Іванович: запропонував задати питання про роботу його КП.

Виступив Курдюков В. В.: запитав, чому не надана відповідь на запит про витрати матеріалів для виконання дорожніх робіт, а запропонували оглянути самостійно.

Виступив Снаткін О. І.: розповів про технологічні процеси на підприємстві і поставив під сумнів компетентність членів Громадської ради, розповів про організацію виробництва на вугледобувних підприємствах.

Виступив Косоног П. П.: запитав про режими роботи підприємства «Затишне місто» (відповідь не зрозуміла).

Було поставлене запитання, чи передано на баланс приміщення притулку для собак?

Відповідь: ні.

Щодо КП «Затишне місто» вирішили: направити запит про проведення аналізу фінансово-господарської діяльності на цьому підприємстві. Запит підготувати Курдюкову В.В. (одноголосно).

Виступила Шальська Є. В. з інформацією про зустріч х представниками ОБСЄ і декомунізацію (інформація про проект пам’ятника воїнам АТО).

Було підняте питання дати наступного засідання Громадської ради для розгляду змін до положення. Було запропоновано провести наступне засідання 25 лютого, якщо приміщення не буде зайняте. У разі неможливості проведення 25 лю

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Інформація щодо епідситуації в місті 29.11.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 28.11.2020 року
 • Павлоградці вшанували пам’ять жертв голодомору
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 13.02.2019 р. №110 “Про міську комісію з питань збереження, охорони та впорядкування пам’ятників історії та архітектури м. Павлограда”
 • Інформація про виконання міського бюджету за 10 місяців 2020 року
 • Шановні павлоградці!
 • Про відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води
 • Інформація щодо епідситуації в місті 27.11.2020 року
 • Розміщена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
 • Проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”
 • Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування "Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Світличної Ганни, Соборна, Полтавська та річки Вовча, для розміщення багатоквартирного житлового будинку
 • Про міський дистанційний конкурс «Різдвяна галявина-2020»
 • Інформація щодо епідситуації в місті 26.11.2020 року
 • ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЄКТІВ!
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград