Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Протокол засідання громадської ради при Павлоградському міськвиконкомі

Март 31st, 2015 Протоколи засідань громадської ради Вывести на печать

Протокол
засідання громадської ради
при Павлоградському міськвиконкомі

26.03.2015 року                                                                                       велика зала міськвиконкому

Присутні:

Рябова А.В. — заступник міського голови-керуючий справами виконкому
Кашталян М.В. — начальник відділу з питань регіональної політики
Рєзніков О.Б. — начальник відділу освіти
Дугін О.П. — начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
Штонда Т.А. — начальник відділу з економічних питань
Куліш Н.В. — заступник начальника управління праці та соціального захисту населення
Гордєєв С.Б. — начальник юридичного відділу
КП «Павлоградводоканал»
Шульга В.В. — директор ТОВ «Континент-Сервіс»

члени громадської ради — 13 чоловік;

Розпочав засідання голова громадської ради Муха Ю.В. та повідомив порядок денний.

Черга денна:

1. Про перевірку та встановлення приладів обліку води «Континент Сервісом» мешканцю міста Усенко Олександру Петровичу та тарифи на водопостачання.

По першому питанню до слова був запрошений мешканець м. Павлоград Усенко О.П. й розповів присутнім про власний досвід встановлення лічильника та його подальшого обслуговування.
Начальник юридичного відділу КП «Павлоградводоканал» Гордєєв С.Б. розповів присутнім про підвищення тарифів на послугу водопостачання. Він пояснив такі зміни погіршенням економічної ситуації в країні, невідповідністю багатьох нормативних документів та відсутністю у м. Павлоград схеми для обліку втрат води. Розробкою такою схеми займаються ліцензовані дослідницькі організації. Також були зачитані постанови антимонопольного комітету щодо встановлення лічильників, їх обслуговування та заміну, які мають проводити організації, що надають послугу водопостачання.
Гордєєв С.Б. пообіцяв, що 27.03.2015 року будуть надані офіційні роз’яснення щодо існуючих тарифів на водопостачання у м. Павлоград.

Вирішили:

1. Звернутися з проханням до міського голови Метелиці І.С. та депутатів Павлоградської міської ради:

— призупинити повірку лічильників холодної води що встановленні у квартирах, та приватних будинках мешканців міста Павлоград строком на один рік, до вирішення технічних і організаційних питань підприємством КП «Павлоградводоканал».

2. Про субсидії на комунальні послуги у зв’язку з підвищенням цін.

З даного питання виступала заступник управління праці та соціального захисту населення Куліш Н.В. Вона розповіла учасникам заходу про нововведення до законодавства, які розширюють коло користувачів субсидій та спрощують її оформлення. Обмеження на використання цієї послуги розповсюджуються на родини, які здійснили придбання на суму від 50 тис. грн. Також фахівець розповіла про схему нарахування субсидії, яка має індивідуальний підхід. А існуючі субсидії будуть подовжені.

Вирішили:

1. Посилити інформування населення міста через ЗМІ щодо оформлення субсидій.

3. Інформація про вартість і якість перевезення пасажирів у міському транспорті м. Павлограда.

Голова громадської ради оголосив дане питання та відразу задав питання представникам виконкому питання чи знизиться вартість проїзду у громадському транспорті в разі зниження вартості дизельного палива.
Відповідала на питання начальник відділу з економічних питань Т.А. Штонда. Вона розказала про те, як проводилися розрахунки при формуванні тарифів на проїзд у громадському транспорті та про попередні обстеження пасажиропотоку на маршрутах. За її словами 25 березня 2015 року на засіданні виконкому було прийнято рішення про встановлення нових тарифів на проїзд у розмірі 3,75 грн. та 4,75 грн. Також вона відповіла на питання присутніх щодо пільгового проїзду та зазначила, що будуть внесені зміни щодо даної категорії пасажирів. Заступник міського голови Рябова А.В. додала, що перевізники самі визначають кількість пасажирів пільгової категорії на автобусах в режимі маршрутних таксі. Крім того вона зазначила, що з 1 червня безкоштовний проїзд у громадському транспорті буде надаватися тільки наступним категоріям пільговиків: інвалідам 1 та 2 групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням із малозабезпечених сімей та особам, які їх супроводжують і які супроводжують інвалідів 1 групи та учасникам бойових дій.
Потім до слова був запрошений член громадської ради Лапа В.В., який розповів, що активісти міста також провели перевірку громадського транспорту та зробили висновок, що значна кількість автобусів знаходиться у дуже поганому стані, що загрожує життю пасажирів. Крім того багато скарг надходить на поведінку водіїв. За словами Лапи В.В. представники громадськості будуть продовжувати вести роботу для покращення умов для перевезення мешканців нашого міста.

Вирішили:
1. Перевізникам м. Павлоград застосувати заходи щодо підвищення якості перевезення пасажирів на громадському транспорті міста.
2. Підготувати звернення до міського голови з проханням створити велосипедні доріжки у м. Павлоград та облаштувати місця для паркування велосипедів.

4. Про патріотичне виховання молоді у навчальних закладах міста.
З даного питання доповідав начальник відділу освіти Рєзніков О.Б. та повідомив, що у дитячих садках та загальноосвітніх школах міста проводяться уроки патріотичного виховання підростаючого покоління. Найближчим часом заплановано проведення флешмобу «З Україною у серці» за участю школярів. У школах проводяться конкурси малюнків та створені «патріотичні куточки».
Зараз школярі співпрацюють з представниками волонтерських організацій та планують відправити харчі для військовослужбовців у зону проведення АТО на пасхальні свята. Також учні зустрічаються з бійцями, які повернулися з фронту.
Представник громадськості Настаченко Л.Ф. звернувся до присутніх з питанням чому діти не спілкуються українською мовою, які зусилля до виправлення ситуації докладають дорослі. Рєзніков О.Б. повідомив, що у м. Павлоград 85 % україномовних шкіл. Насильно насаджувати українську мову неможливо, оскільки це тривалий процес, який потребує певного часу.
Влітку планується організація патріотичних таборів для дітей ,але зараз вирішуються організаційні питання.
Далі до слова був запрошений начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Дугін О.П. Він розповів, що у Павлограді працює 4 вищих навчальних заклади. Студенти та педагоги навчальних закладів приймають активну участь у патріотичних заходах: шиють костюми для бійців, відремонтували приміщення гуртожитку, виготовляють ватно-марлеві пов’язки для лікарні ім. Мечнікова. Студенти медичного училища проводили лекції про надання першої медичної допомоги.
Також з даного питання виступила заступник голови громадської ради Кір’ян П.В. та зазначила, що на її думку робота у закладах освіти нашого міста проводиться, але у ВНЗ вона проходить у більшому об’ємі, ніж у загальноосвітніх школах. Оскільки у школах проводиться лише «Зарниця», а потрібно запровадити також і Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» (Джура). Вона запропонувала вести співпрацю навчальних закладів зі школи бойового гопака «Хорс» в організації літніх таборів воєнно-патріотчного виховання. Оскільки діти мають знати свою історію, знати героїв «Небесної Сотні» й трагічні події, що відбуваються на Україні. В цілому на думку Поліни Василівни патріотична робота у закладах осііти міста проводиться на гідному рівні.

Голова громадської ради Ю.В. Муха

Протокол склав головний спеціаліст
відділу з питань регіональної політики
Іщук О.П.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Міський голова А.Вершина вручив Почесним громадянам міста Нагрудний знак
 • Про передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО» ПМР
 • Зустріч вдячності
 • 24 червня 2020 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 27.05.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 27.05.2020 року
 • Вирішено питання фінансування утилізації твердого ракетного палива на Павлоградському хімічному заводі
 • Відбулась 67 сесія Павлоградської міської ради
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 26.05.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 26.05.2020 року
 • Про виділення матеріальної допомоги
 • Готуємося до відновлення роботи закладів дошкільної освіти
 • ЗВІТ про виконання міського бюджету м.Павлоград за І квартал 2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 25.05.2020 року
 • Про затвердження протоколу № 1 від 14.05.2020 р. засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води