- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

І знову «Кольорові візерунки- вже …9»

 

12 грудня 2019 року Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття Новорічно-різдвяної виставки- ярмарку «Кольорові візерунки-9». Вже протягом дев´яти років цю добру традицію зберігає і продовжує наш заклад.
Кажуть, що потреба в красі народилася разом із людиною, і вся історія людства переконливо свідчить про це. З давніх-давен люди намагалися зробити своє житло, одяг, предмети побуту не тільки зручними й корисними, а й красивими. Нам всім приємно, коли в наше життя, з його безкінечними прозаїчними проблемами, вкраплюється краса, яка дарує тепло і найсвітліші людські почуття. Народне мистецтво, яке передавалося із покоління в покоління століттями, завжди було і є грунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури далекого минулого.


У виставці приймають участь 19 митців, представлено близько шестисот робіт. Представлені вироби різних видів творчості: вишивання, в’язання гачком, бісероплетіння, м’яка іграшка з тканини та фетру, прикраси в техніці валяння вовни та жіночі прикраси, багато різноманітних сувенірів.
Учасником і організатором заходу є талановитий майстер, людина, що власноруч створює чудові витвори мистецтва і вміє заохотити інших – директор Павлоградського історико-краєзнавчого музею Тетяна Ведмідь, учасниця та переможниця багатьох Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, міських виставок, конкурсів та фестивалів, майстер народного мистецтва, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України. Крім цього, Тетяна Іванівна очолює Павлоградську міську громадську організацію “Творче об’єднання “Кольори” майже 26 років!
Привітати всіх учасників заходу завітала заступник міського голови Олена Шуліка.
Гості заходу насолодилися чарівними переливами гітари у виконанні Сергія Урсуляка, а також чарівними мелодіями фортепіано у виконанні Ольги Свіщової і її сина Людвіга. Наприкінці заходу музейники пригостили всіх присутніх чаєм з солодощами.
Виставка буде діяти до 19 січня 2020 року. Тож запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з представленими виробами і придбати подарунки до новорічних та різдвяних свят.