- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Павлоградські дівчата –найталановитіші!

Юні читачки Центральної дитячої бібліотеки Ліза Калянова та Ангеліна Полякова здобули перемогу у обласному конкурсі на кращий плакат-мотиватор «Читай! Мрій! Перемагай!».
Конкурс проводився Обласною бібліотекою для дітей в м. Дніпро . 2 квітня у Міжнародний день дитячої книги відбулося урочисте нагородження кращих з кращих. І знову серед них павлоградські талановиті діти.
Є.Калянова нагороджена Дипломом за вагомий внесок у популяризацію української літератури, творче ставлення до життя та активну участь у літературному конкурсі, а А.Полякова отримала спеціальний Приз глядацьких симпатій. Від спонсорів конкурсу дівчатам подарували Power Bank (зарядний пристрій) та книгу «Академія живопису».
Окрім того, що наші переможниці дуже люблять читати, вони навчаються у Мистецькій школі №1, де образотворче мистецтво їм викладає талановитий педагог Людмила Симоненко.
Разом з подарунками та дипломами дівчата привезли із з собою з обласного центру гарний настрій, незабутні враження та впевненість у власних силах, адже перемагає той, хто не соромиться заявити про свій талант і хоче ділитися позитивом.
Методист ЦБС Т.Борисенко.