- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбулися заходи для дітей

30 травня 2019 року в Павлоградському історико – краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Творчість без меж», на якій були представлені роботи вихованців Мистецької школи № 1 до 235-річчя м.Павлограда. Павлоград — справжня окраса Дніпропетровщини, яка протягом багатьох років надихає місцевих художників на творчість. Твори живопису, що представлені на виставці – це відгук душ маленьких художників на його поетичну красу. Їх роботи – це піднесений світ краси і фантазії, схвильована розповідь про думки та почуття маленької людини, яка живе у барвистій країні натхненних образів. Роботи виконані руками юних майстрів доводять, що джерело творчості справжніх талантів – невичерпне.
На виставці представлені 112 робіт 50 учнів МШ №1, віком від 10 до 16 років, виконані у техніці живопису, графіки, витинанки, петриківського розпису.
Навчити творити красу власними руками – дуже клопітка справа, яка вимагає творчої уяви, неабиякого терпіння та негаснучої іскорки натхнення. Запалили цю іскорку натхнення в творчості дітей їхні наставники: викладачі Ісаєва Ірина, Симоненко Людмила. На святі мистецтва були присутні начальник відділу культури Вікторія Селіна, директор Павлоградського історико – краєзнавчого музею Тетяна Ведмідь, директор Мистецької школи №1 Вікторія Осіння.
Гарну атмосферу створили талановита сім`я Свіщових, Прагонний Юрій, Шкаря Радіон, Косинських Тетяна, Радько Олена та Коваленко Єлизавета, які завітали з музичними подарунками.
Ця виставка буде працювати протягом місяця. Тож запрошуємо усіх бажаючих пірнути у дивовижний світ мистецтва, де вмілі руки дітей створюють дива, що милують очі та торкаються найтонших струн людської душі.

31 травня 2019 року в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї розпочалася розважально-ігрова програма для дітей літніх пришкільних майданчиків. Першими відвідувачами стали учні Привовчанської школи. Діти ознайомилися з виставкою дитячих малюнків Мистецької школи №1 «Творчість без меж», були у захваті від лялькових казкових героїв і танцювали до схочу!