- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка

13 травня у Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відкрилася стаціонарна виставка «Природній матеріал: гармонія і фантазія».
Людина — частина природи, виростає з неї і існує в ній. Саме навколишній світ дає нам все необхідне для існування: повітря, їжу, захист, ресурси. Природні матеріали залучені в багато сфер: будівництво, сільське господарство, харчову промисловість.
Ми вже давно не живемо в печерах, а живемо у комфортних будинках. Перш ніж з’їсти те, що росте на землі, ми це обробляємо і готуємо. Ми не вкриваємося шкурами тварин, а шиємо одяг з тканин, отриманих шляхом переробки природних матеріалів. Безсумнівно, багато з того, що дає природа, людина трансформує і покращує для комфортного життя.


Природа грає важливу роль у вихованні і навчанні людини. Дитину знайомлять з навколишнім світом: вчать захищати, оберігати і облагороджувати його. Не можна обійти стороною значення природи в культурному житті. Ми споглядаємо, милуємося, насолоджуємося. Природний матеріал — джерело натхнення письменників, художників, митців.
Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку. Експозиція працюватиме протягом всього літа.

Єровенко О.В., зберігач фондів