Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Звіт про виконання бюджету по відділу культури Павлоградської міської ради за 2017 рік

Февраль 21st, 2018 Відділ культури Вывести на печать

 

Відділ культури Павлоградської міської ради здійснює свою діяльність на підставі положення про відділ, затвердженого рішенням міської ради від 19.11.2013 року № 1053-38/VІ, “Міської програми розвитку культури та збереження об’єктів культурної спадщини м. Павлограда на 2015-2020 роки”. Діяльність галузі у 2017 році здійснювали: комунальна бюджетна установа “Міський культурно-дозвільницький центр, комунальний заклад Павлоградський драматичний театр ім. Б. Захави, комунальний заклад “Павлоградська міська централізована бібліотечна система”, комунальний заклад “Павлоградський історико-краєзнавчий музей”, комунальний заклад “Початковий спеціалізований музичний навчальний заклад “Дитячі музичні школи №1,2,3”.
За 2017 рік на фінансування закладів культури було використано коштів у сумі 25226,3 тис.грн., з них:
— на проведення культурно-міських заходів, фестивалів, конкурсів — 485,7тис.грн;
— на проведення ремонтних робіт (КЕКВ — 3132) – 468,3 тис.грн;
— на придбання предметів довгострокового користування (КЕВК — 3110)— 180,6тис.грн.

Протягом 2017 року організовані та проведені наступні культурно-мистецькі заходи:
— 250 державних, календарних свят, культурно-мистецьких заходів;
— 23 міських та відкритих фестивалів, виставок-ярмарків, конкурсів, серед яких: міський фестиваль класичної музики, “Пісенний Дивоцвіт”, “Мелодії шахтарської душі”, “Павлоград збирає друзів”, фестиваль ветеранської пісні, “Різдвяна зірочка”, “Зимові візерунки”, фестиваль молодих інвалідів “Поклик серця та душі” та інш.;
— 27 культурних заходів історико-патріотичного напрямку;
— 30 заходів з організації дозвілля дітей та молоді (з травня по серпень щосуботи у дитячому парку проходили дитячі ігрові програми вихідного дня та щодня під час зимових канікул);
— цикл заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
— цикл заходів, присвячених святкуванню Дня міста;
— цикл новорічно-різдвяних свят.
Близько 1,5 тис. вихованців дитячих творчих та аматорських колективів взяли участь у 50 міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалях-конкурсах.
Протягом 2017 року закладами культури створювалися сприятливі умови для розвитку культурних і творчих ініціатив.
В Міському культурно-дозвільницькому центрі працюють 41 клубне формування, з них 26 колективи художньої творчості, 15 любительських об’єднань, клубів за інтересами, центрів, загальна чисельність учасників клубних формувань 1257 чоловік. З них для дітей — 15 колективів (542 чол). Серед аматорських колективів мають звання 6 “народних” та 9 “зразкових”. У 2017 році в рамках святкування міста було нагороджено відзнакою “Гордість Павлограда” — зразковий клуб з акробатичного рок-н-ролу “Восторг”.
У дитячих музичних школах міста за 8-ма напрямками навчається 880 дітей, з них безкоштовно навчаються — 142 дитини пільгових категорій. У Дитячій музичній школі №1 в 2017 році працюють 4 групи образотворчого мистецтва на основі самоокупності, в яких навчається 56 дітей.
Павлоградський драматичний театр ім. Б.Захави в цьому році відкрив 43 театральний сезон. Протягом року театр представив 80 вистав, які відвідали більше 8 тис. глядачів. Репертуар театру оновився 5 виставами. Це вистава Н.Тубальцевої “Золотий поріг”, Ів Жаніак “Месье Амилькар платит”, Л.Корсунський “Незамужняя женщина” та 2 дитячі вистави “Ковалі щастя”, “Божья коровка спасает мир”.
Павлоградським історико-краєзнавчим музеєм було обслуговано 45,0 тис. чол. та проведено 530 екскурсій. У фонди музею надійшло від мешканців міста 450 експонатів основного фонду, загальна кількість предметів основного фонду 50165 одиниць, науково — допоміжного — 3623 од. Всього фондів в музеї — 53788 од.
Бібліотеки Павлоградської міської ЦБС працювати в рамках «Концепції розвитку бібліотек сімейного читання» та користуються попитом. В 2017 році зареєстровано 21,9 тисяча користувачів бібліотек. Бібліотечний фонд Павлоградської міської ЦБС склав 144811 екз.

У 2017 році м. Павлоград продовжив співпрацювати в рамках програми “Інтеркультурні міста”, яка об’єднує 121 місто світу, 6 з яких — українські (Луцьк, Суми, Павлоград, Мелітополь, Вінниця та Одеса).
У вересні Павлоград відвідали експерти Інтеркультурної Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста». Головною метою їхнього візиту було визначення індексу інтеркультурності Павлограда.

Заклади культури у 2017р. здобули перемоги в конкурсі «Місто власними руками» з проектами: “Ремонт водопровідних та каналізаційних мереж в приміщенні МКДЦ за адресою вул. Полтавська, 96”; “Інноваційна технічна майстерня в приміщенні МКДЦ”; “Організація та побудова етнографічного куточку під відкритим небом “Українська гостинна садиба” Павлоградського історико-краєзнавчого музею. Централізованою бібліотечною системою за програмою Уряду Нидерландів «Спеціальна ініціатива «України» напрямок «Підтримка органів місцевого самоврядування України» реалізовано проект «Створення АРТ-території «Всі свої» (200 тис. грн) та проект «Взаємодія – крок до дій» за програмою «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» (232 тис. грн) у спвпраці з Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Також одним із актуальних та пріоритетних питань, які координує відділ культури є забезпечення належної реалізації державної політики у сфері охорони культурної спадщини та збереження і охорона пам’ятників історії та архітектури м.Павлограда. У м. Павлограді налічується 69 об’єктів культурної спадщини, із них 37 знаходяться на державному обліку (26 — пам’ятки історії та 11 — пам’ятки архітектури, 17 — щойно виявлені пам’ятки архітектури). Станом на 01 січня 2018 року із 26 пам’яток історії: 25 пам’яток мають балансоутримувачів, визначено грошову вартість 16 пам’яток, в даний час ведеться робота по оновленню охоронних договорів; із 11 пам’яток архітектури — 11 памяток мають балансоутримувачів (або власників), укладені охоронні договори.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • Проекти рішень 47 сесії
 • Проекти рішень 46 сесії
 • Шановні мешканці м. Павлоград!
 • Виконавчий комітет Павлоградської міської ради надає інформацію щодо індексації нормативної грошової оцінки земель м.Павлограда на 2019 рік
 • Про тимчасову зміну місця голосування виборців!
 • Дізнайтесь вчасно про свій рівень цукру в крові
 • Шановні виборці міста Павлоград!
 • Пройшла чергова апаратна нарада
 • Про підготовку і проведення заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 • ЗВІТ про витрачання коштів міського бюджету за 2018 рік відділом по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградської міської ради
 • Оголошення Павлоградської загальноосвітньої школи I –III ступенів № 19
 • Святкуємо Водохреща безпечно
 • Павлоградські спортсмени стали переможцями чемпіонату Дніпропетровської області з дзюдо серед кадетів
 • Про засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Павлоград
 • Про стан організаційно-кадрової роботи відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому у 2018 році