Шановні павлоградці!
Сьогодні ми схиляємо голови у скорботі, вшановуючи пам’ять дітей, чиї життя обірвала збройна агресія російської федерації проти України.
Найстрашніше, що приносить війна — це втрата дитячих життів. Діти мріяли, навчалися, дружили, будували плани на майбутнє, але жорстока війна позбавила їх можливості зростати під мирним небом. Кожна така втрата — невимовний біль для родини, для громади, для всієї України.
Ми ніколи не забудемо маленьких українців, чиї серця перестали битися через війну. Пам’ять про них назавжди залишиться у наших серцях як нагадування про високу ціну, яку платить український народ за право жити на своїй землі, бути вільним і незалежним.
Віримо, що Україна вистоїть. Ми обов’язково здобудемо справедливий мир, відбудуємо нашу державу та створимо таке майбутнє, у якому дитячий сміх знову лунатиме в кожному місті й селі, а наші діти зростатимуть у любові та впевненості у завтрашньому дні.
Вічна пам’ять невинним дітям, чиї життя забрала війна.
Пам’ятаємо! Не забудемо!
Міський голова
Анатолій Вершина