- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Апаратна нарада

16.07.2019р. відбулася чергова апаратна нарада при міському голові. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів міської ради, керівники комунальних служб, держустанов та ЗМІ.
На початку наради Анатолій Олексійович повідомив, що відсьогодні, 16 липня набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Документом передбачено, що українська мова є обов’язковою у всіх сферах публічного життя. Закон визначає список посад, володіння та використання державної мови, для яких є обов’язковим. За порушення закону передбачається адміністративне покарання в вигляді штрафу.Штрафувати почнуть лише через три роки.
Далі міський голова звернувся:
— до керівників з проханням забезпечити безперебійну роботу служб та підприємств житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку під час проведення позачергових виборів народних депутатів України;
— до керівника міськгазу щодо прискорення виконання запланованих робіт з 22 липня по 16 серпня на сел. Шахтобудівників та Городища.
Заступник міського голови Шуліка О.О. доповіла про підготовку та організацію заходів з нагоди 235 річниці м.Павлоград. Згідно підготовленого розпорядження буде створено організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня міста Павлограда, затверджена програма зі святкування, яка буде проходити з 12 по 18 вересня 2019р. Заплановано багато цікавих заходів, а також святковий феєрверк.
За інформацією директора КП «Павлоградводоканал» на підприємстві сформована та працює бригада, яка за борги за постачання води та водовідведення відключає абонентів. В приватному секторі відключено 12 абонентів, в багатоповерхових будинках — 6. Тільки за перше півріччя 2019р. мешканці заборгували підприємству 4 млн.грн. (всього борг населення складає – 39 млн.грн.). 17.07.2019р. відбудеться позачергова сесія міської ради з питань надання фінансової підтримки КП «Павлоградводоканал» на погашення заборгованості перед ДМП ВКП «Дніпро-Західний Донбас».
Під час наради керівники доповіли про проведену роботу за тиждень та отримали доручення згідно зі своїми повноваженнями.