Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Церемонія нагородження учасників та переможців щорічного конкурсу міні – грантів «Громада своїми руками»

Июль 10th, 2018 Новини Вывести на печать

2

Вже шостий рік конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» впевнено, успішно та талановито крокує вулицями, парками, школами та дитячими садочками, площами та будинками культури нашого славетного міста!
За п’ять років було реалізовано 80 проектів вмілими руками павлоградців, що не на словах, а своїми справами доказали свою любов рідному місту. Це десятки гральних та спортивних майданчиків, скалодром та воркаути, центр каякінгу, сквери, ландшафтний міні-парк та зони відпочинку, гостинна українська садиба в краєзнавчому музеї, розумні енергоефективні будинки та алея пам’яті! Та ще дуже багато вкрай потрібних чудових проектів, а деякі з них вже стали навіть такими собі пам’ятками міста.
1Конкурс міні-грантів проходить за ініціативи та фінансової підтримки міської влади та Компанії ДТЕК. Організатором конкурсу виступає Павлоградська міська рада, адмініструє конкурс Агенція економічного розвитку.
9 липня 2018 року в залі засідань Павлоградського міськвиконкому відбулася чергова, урочиста церемонія нагородження учасників та переможців щорічного конкурсу міні – грантів «Громада своїми руками»!
Церемонію нагородження відкривав міський голова Анатолій Олексійович Вершина, який привітав переможців та учасників конкурсу, висловивши вдячність кожному не байдужому мешканцю, які долучаються до даної ініціативи та спрямовують свої сили на облаштування рідного міста.
Разом з керівництвом міста на урочистому заході були присутні: менеджер з адміністративної діяльності «ДТЕК Павлоградвугілля», депутат Павлоградської міської ради – Андрій Володимирович Чернецький, регіональний представник ДТЕК з соціального розвитку Олена Олексіївна Коновалова, голова Агенції економічного розвитку міста Павлоград — Наталя Валеріївна Чумак.
Дуже приємно, що з кожним роком активність мешканців Павлограда зростає. 103 цікавих проекти було подано на конкурс в цьому році — 31 з яких здобув перемогу.
У цьому році пріоритетними напрямками в конкурсі стали – «Енергоефективність» та «Екологія», в яких особливу активність проявили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.
Також, вже другий рік «Громада своїми руками» включає не тільки конкурс міні-грантів, а й великий грант.
Переможцем став проект «Павлоград – культурна столиця Західного Донбасу – створення комфортних умов в МКДЦ «МИР» — створення на базі Міського культурно-дозвільного центру комфортних умов для проведення дозвілля мешканців та сучасного дизайну припалацової площі і фасадної частини будівлі» шляхом облаштування бруківкою припалацової площі з відкритою сценічною площадкою, облаштування підлоги в глядацькій залі МКДЦ «Мир».
До Дня Незалежності України, громада отримає — оновлений, осучаснений Будинок культури, де проводиться безліч міських і регіональних заходів та свят.
Кожен проект-переможець отримав сертифікат на фінансування проекту в розмірі 55 тис.грн., а великий грант 700 тис.грн.

3

З урахуванням популярності конкурсу серед жителів міста з року в рік зростав і фонд конкурсу.
Цього року фонд конкурсу, вже традиційно сформований із коштів Павлоградської міської ради та Компанії ДТЕК, складає 1 млн. 641 тисячу гривень – 1 млн. 100 тисяч від ДТЕК та більше півмільйона від Павлоградської міської ради.
Всім бажаємо нових перемог та легкого втілення проектів! Спільними зусиллями громади, влади та бізнесу ми будуємо наше славетне місто!

Відділ з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про затвердження акту обстеження будівлі
 • Інформація Павлоградської міської ради Дніпропетровської області про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про затвердження акту обстеження будівлі
 • Запрошуємо на свято Івана Купала!
 • Вітаємо з перемогами!
 • Про реалізацію державної політики в сфері цивільного захисту в м. Павлограді
 • Шановні виборці м. Павлограду!
 • 18 липня 2019 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Про надання адресної матеріальної допомоги особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, на вирішення соціально-побутових проблем
 • Відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Павлограді
 • Що турбує павлоградців
 • Шановні павлоградці! Дорогі наші ветерани!
 • Оголошення про конкурсну комісію