Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

День Конституції України

Июнь 25th, 2011 Новини Вывести на печать

Напередодні 15-ї річниці Конституції України у головній залі міської ради м. Павлограда, де вирішуються питання життєдіяльності нашої громади зібрались керівництво міста, депутати міської ради, керівники підприємств та установ, лідери органів самоорганізації громади, представники політичних партій та громадських організацій, військові, правоохоронці, молодь, представники ЗМІ.
З вітальним словом виступила заступник міського голови Рябова А.В. і вручила подяки міського голови за вагомий внесок в розвиток державотворення, плідну працю на користь громади Павлограда, захист інтересів, прав і свобод, соціальних гарантій земляків кращим із кращих:
Скориній Л. Ф. — члену президії міської Ради ветеранів;
Красюк О.В. — головному спеціалісту Павлоградського управління юстиції;
Нестеренку Д. М. — начальнику відділу управління МНС;
Бодянському В. М. — начальнику групи комплектування в/ч 3024;
Сердюк Н. В. — головному соцінспектору УПСЗН.
.
Не випадково разом зі святом нашої Конституції завжди відмічається й День молоді України! По добрій традиції було підведено підсумки міського конкурсу найкращої молоді Павлограда “Молода людина року — 2011”. В номінації “Діяльність у галузі виробництва” відзначені:
Штонда О. В. — завдуюча інформаційним відділом КП “Павлоградської телерадіокомпанії”;
Мулькова Н. М. — старший оператор КП “Павлоградська телерадіокомпанія”;
Радчук В. І. — медична сестра перев’язувальна медико-санітарної частини № 7
Бахмет С. О. — головний фахівець відділу з ремонту та технічного обслуговування засобів автоматизації та зв’язку дирекції з енергомеханічного обладнання ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”.
Бірюкова М. Ю. — провідний економіст відділу управлінської звітності дирекції з економіки та фінансів ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”.
Вербецький А. В. — фахівець адміністративно-побутового відділу дирекції з соціального розвитку ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”.
Горбачов О. В. — начальник дільниці вентиляції та техніки безпеки шахти ім. Героїв космосу”
Панченко В. В. — провідний фахівець служби нової техніки та технологій дирекції з перспективного розвитку ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”.
Піньковський О. О. — провідний фахівець служби операційних покращень дирекції з перспективного розвитку ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”.
Рубцов А. Ю. — головний фахівець тендерного відділу юридичного департаменту ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” .
Рогаткін С. Д. — начальник відділу розрахунків та платежів департаменту казначейських операцій ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” .
Самарська О. І. — провідний фахівець відділу копоративних комунікацій ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”.
Сафонов А. О. — машиніст гірничих виїмкових машин дільниці з видобутку вугілля №3 виробничого шахти “Благодатна”.
Томасов А. О. — прохідник дільниці підготовчих робіт шахти “Павлоградська”
В номінації “Наукова діяльність” кращими стали:
Шашков Д. А. — випускник 2010/2011 н.р. загальноосвітньої школи № 1
Літвінова В. В. — випускниця 2010/2011 н.р. загальноосвітньої школи № 1
Хоменко К. М. — учениця 11-А класу загальноосвітньої школи № 9,
Хижняк А.Я. — учениця 11-А класу загальноосвітньої школи № 9
Хелашвілі М. В.- учениця 11-А класу загальноосвітньої школи № 9
Бережник Р. М. — учень Західно-Донбаського професійного ліцею
Пестова О. А. — викладач економіки Західнодонбаського інституту економіки і управління.
“За особисту мужність” номіновані:
Галенко С. Є.— начальник караулу 27-ї пожежної частини м. Павлограда.
Сєдов С. М. — заступник начальника 37-ї державної пожежної частини
Мазур О. Ю. — дільничний інспектор міліції сектора ДІМ.
Калініченко І. В. —заступник командира 4 роти з виховної роботи в/ч 3024
Чабан В. В. —заступник командира 2 роти з виховної роботи в/ч 3024
Сич А. О. —заступник командира 5 роти з виховної роботи в/ч 3024.
В номінації “Культура і мистецтво” відзначені:
Макшанцева В. О.— учениця Західно-Донбаського професійного ліцею
Басов Д. О. — учень Західно-Донбаського професійного ліцею,
Бондаренко Є. П. — керівник клубу спортивно-бального танцю “Алегро”
Фурманець Г. В. — керівник етно-студії “Пелюсткова панна”.
Фурманець А. В. — керівник “зразкового” театру сучасного мистецтва “Ніколь”, Геймор В. Р. — керівник “зразкового” ансамблю танцю “Юність”,
Іонова Н. Л. — викладач класу скрипки та балалайки КЗ “ПСМНЗ “Дитяча музична школа № 2”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В номінації “Фізична культура та спорт” кращими стали:
Чекалов С. О. — учень Західно-Донбаського професійного ліцею
Гапанович Я. О. — студентка Павлоградського медичного училища,
Мороз О. О. — студент Державного вищого навчального закладу “Національного гірничого університету” Павлоградського технікуму,
Горгула І. — майстер спорту України, Чемпіон Світу з кікбоксингу, Чемпіон Європи з тайського боксу, вихованець Спортивно-оздоровчого комплексу “Центр”;
Чекалов С. — майстер спорту України міжнародного класу з таїландського боксу, Чемпіон Світу з таїландського боксу, вихованець Фізкультурно-спортивного комплексу ім. В.М. Шкуренко;
Денисенко Д. — майстер спорту України з кікбоксингу, Чемпіон Світу з кікбоксінгу, Чемпіон України з таїландського боксу, вихованець КДЮСШ “Шкіряна рукавичка” ;
Святцева Н. О. — дворазова чемпіонка Дніпропетровської області з черлідингу у номінації “Черданс-соло”, дворазова чемпіонка Дніпропетровської області з черлідингу у номінації “Черданс-джаз-соло”;
Мухін М. О. та Косяченко К. І. — чемпіони Дніпропетровської області з черлідингу у номінації “Парні станти”, дворазовий чемпіон України з черлідингу у номінації “Парні станти”;
Губрій І. Ю. та Мирошниченко Д.В. — чемпіони Дніпропетровської області з черлідингу у номінації “Парні станти”, дворазові чемпіони України з черлідингу у номінації “Парні станти”;
Сіліч І. — чемпіон Дніпропетровської області з важкої атлетики, Золотий призер VII Всеукраїнської спартакіади “Юний 3партаківець”, Бронзовий призер чемпіонату України, вихованець обласної школи “Спартак”;
В номінації “Громадська діяльність” перемогли:
Прокуда А. О. — учень Західно-Донбаського професійного ліцею,
Галіченко Ю. В. — студентка Павлоградського медичного училища
Жирова І. — студентка Павлоградського медичного училища,
Ваганова Н. С. — студентка Павлоградського медичного училища,
Гришина Т. А. — студентка Західнодонбаського інституту економіки і управління.
Свистельник Н Л — студентка Західнодонбаського інституту економіки і управління.
Вітаємо!
Нехай наша молодь буде завжди на перших позиціях
у житті своєї рідної землі, свого рідного міста!

Зі святами, шановні павлоградці!

трансляції з web камер


























Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

  • Міський голова А.Вершина вручив Почесним громадянам міста Нагрудний знак
  • Про передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО» ПМР
  • Зустріч вдячності
  • 24 червня 2020 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
  • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 27.05.2020 року
  • Інформація щодо епідситуації в місті 27.05.2020 року
  • Вирішено питання фінансування утилізації твердого ракетного палива на Павлоградському хімічному заводі
  • Відбулась 67 сесія Павлоградської міської ради
  • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 26.05.2020 року
  • Інформація щодо епідситуації в місті 26.05.2020 року
  • Про виділення матеріальної допомоги
  • Готуємося до відновлення роботи закладів дошкільної освіти
  • ЗВІТ про виконання міського бюджету м.Павлоград за І квартал 2020 року
  • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 25.05.2020 року
  • Про затвердження протоколу № 1 від 14.05.2020 р. засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води