- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

До уваги батьків дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною» управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради (надалі управління) повідомляє.
Для забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі (далі — заява) із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:
паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).
паспорт громадянина України законного представника дитини з інвалідністю
Управління погоджує з реабілітаційною установою період та умови проходження реабілітації та укладає тристоронні договори.
Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.
Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня — 16 тис. гривень, III ступеня — 25 тис. гривень.
Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно.
Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.
За консультацією звертатись до управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради за адресою: вул.. Центральна, 47 каб. №7

Адміністрація управління.