- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Інформація щодо епідситуації в місті 15.09.2020 року

Станом на ранок 15.09.2020 року по місту Павлограду зафіксовано чотири нових випадки COVID-19. Одужало 17 пацієнтів. Всього під наглядом лікарів перебуває 40 пацієнтів, з них дві дитини. З початку епідемії зафіксовано 117 підтверджених випадків COVID-19.
До лікувально-профілактичних закладів міста за минулу добу поступило 4 пацієнта з пневмонією. Виписано з одужанням – 9. Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 25 пацієнтів з пневмонією, в т.ч. три з COVID-19 з м. Павлограда.
Всі госпіталізовані обстежуються за допомогою ПЛР у вірусологічній лабораторії лікарні ім. Мечникова.
245 осіб з числа мешканців міста, з них 60 дітей, є контактними з підтвердженим випадком COVID-19 та перебувають на самоізоляції під спостереженням лікарів. По нових випадках наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб. Всього за весь період епідемії під наглядом знаходилось 202 особи з числа прибулих.
За період епідемії 76 осіб вилікувались від COVID-19, 40 осіб наразі хворіють, 1 випадок смертельний
У зв’язку зі зростанням кількості випадків COVID-19 по Україні та місту закликаємо населення дотримуватись карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту при відвідуванні місць скупчення людей та при переміщенні громадським транспортом, дотримуватись соціальної дистанції та правил особистої гігієни.