- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Команда BOORYAK пропонує провести в місті міжнародний симпозіум скульптури

 

21 січня 2020 року міський голова Анатолій Вершина  зустрівся з  представниками Команди BOORYAK Анною Лєдєнєвою, Валерією Голоскоковою та Юлією  Рахмановою у приміщенні міської ради, де гості  презентували проект проведення у  Павлограді міжнародного симпозіуму скульптури. Місією Команди є  надихання суспільства на позитивні зміни шляхом реалізації культурних проектів за активної підтримки суспільства та художників у загальний процес.

На прикладі  фестивалів у Мюнстері (Німеччина) та   Аланії (Туреччина)  в минулому  році Командою BOORYAK було проведено фестиваль скульптури у Білій Церкві та  вперше в Україні створений мобільний додаток доповненої реальності, який дозволяє більше дізнатися  про задум скульптора та історичні факти. Команда BOORYAK пропонує застосувати такі технології і під час реалізації проекту у Павлограді.

Результатом  цього  проекту стане  розвиток суспільного простору міста, підвищення привабливості для мешканців міста та туристів. Міський голова підтримав ідею створення  середовища, в якому  хочеться жити, працювати, мріяти та творити.