- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Нагородження волонтерів — студентів медичного училища

5 грудня 2011 року в актовому залі Павлоградського пологового будинку проведено нагородження волонтерів — студентів медичного училища до Міжнародного Дня волонтера.

Добровільних помічниць та їх наставників привітали з Міжнародним Днем волонтера заступник начальника управління охорони здоров`я з материнства та дитинства Зайчикова С.А., голова товариства Червоного Хреста Ізюмська А.А., Таранова Н.І. – головний лікар Центру Здоров`я.

Першим був створений волонтерський загін під керівництвом викладача медичного училища Пасіцельської Г.М. з питань профілактики Віл/СНІДу та попередження соціально небезпечних хвороб, який працює вже 7 років.

Так, волонтери (Зражевська Наталія, Галіченко Юлія, Ольшевська Альона та Долгіх Луїза), яких підготувала викладач медичного училища Маловик Л.І., проводять роз’яснювальну роботу серед молоді, як зберегти здоров`я та не захворіти на туберкульоз. З питання збереження репродуктивного здоров`я, попередження абортів у неповнолітніх, допомагають лікарям акушер-гінекологам, волонтери, яких підготували викладач медичного училища Сич Н.В. та підлітковий лікар гінеколог Лопатніченко Т.В.

Волонтерські загони активно пропагують здоровий спосіб життя, проводять тренінги, рольові ігри, розповідають своїм одноліткам про здоровий спосіб життя та безпечну поведінку, яка захистить від захворювання на Віл/СНІД, туберкульоз та збережуть здоров`я.