Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Олександр Вілкул за дорученням Президента України вручив ключі від нових квартир 89 сім’ям медичних працівників Кривого Рогу

Декабрь 9th, 2011 Новини Вывести на печать

За дорученням Президента України голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул разом з міністром охорони здоров’я Олександром Аніщенком, міністром регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Анатолієм Близнюком, міністром фінансів Федором Ярошенком, першим заступником міністра соціальної політики Василем Надрагою вручили ключі від нових квартир 89 сім’ям медичних працівників Кривого Рогу. У заході взяли участь голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод та Криворізький міський голова Юрій Вілкул.

«Відкриття нового будинку й отримання власного житла – це завжди велике свято. На Дніпропетровщині широко впроваджується і сімейна медицина, і пілотний проект з проведення медичної реформи. У всіх містах і районах області вже діє регіональний інструмент стимулів для лікарів сімейної медицини та лікарів усіх спеціалізацій, які необхідні на даній території. Це і доплати з місцевих бюджетів, і допомога медикам на оренду квартир, якщо це необхідно, і надання власного житла. Сьогодні ми відкриваємо чудовий будинок на 89 квартир, який побудовано за кошти обласного та міського бюджетів. Це системна підтримка медичних працівників нашої області. Лише цьогоріч 71 медик регіону, а сьогодні ще 89 отримали власне житло. І ця практика буде продовжена», — сказав Олександр Вілкул, вітаючи новоселів.
«Усе, що робить регіональна і центральна влада, має лише одну мету – створення сприятливого середовища проживання для кожного громадянина. Незалежно – у мегаполісі чи у маленькому містечку – ми повинні забезпечити однаково високі соціальні стандарти життя. Все, що ми робимо як управлінці повинно давати нам можливість пишатися результатом своєї праці», — наголосив міністр регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.
Вартість проекту житлового будинку на вул. Кустанайській, 6 у м. Кривий Ріг – 19,5 млн грн, які було виділено з обласного та міського бюджетів. У будинку – 89 квартир, призначених для медичних працівників Кривого Рогу та їхніх родин. Квартири медики отримали безкоштовно. У будівлі розташована амбулаторія сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 Криворізької міської ради, яка обслуговуватиме 4370 мешканців прилеглих будинків. У Центрі працюватимуть в тому числі й лікарі, які отримали житло в цьому будинку.
Губернатор з міністрами завітали у гості до перших новоселів та оглянули амбулаторію сімейної медицини.

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Інформація щодо епідситуації в місті 29.11.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 28.11.2020 року
 • Павлоградці вшанували пам’ять жертв голодомору
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 13.02.2019 р. №110 “Про міську комісію з питань збереження, охорони та впорядкування пам’ятників історії та архітектури м. Павлограда”
 • Інформація про виконання міського бюджету за 10 місяців 2020 року
 • Шановні павлоградці!
 • Про відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води
 • Інформація щодо епідситуації в місті 27.11.2020 року
 • Розміщена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
 • Проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”
 • Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування "Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Світличної Ганни, Соборна, Полтавська та річки Вовча, для розміщення багатоквартирного житлового будинку
 • Про міський дистанційний конкурс «Різдвяна галявина-2020»
 • Інформація щодо епідситуації в місті 26.11.2020 року
 • ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЄКТІВ!
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград