Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

Оздоровча кампанія триває

Июнь 30th, 2011 Відділ сім”ї, молоді та спортуНовини Вывести на печать

В м. Павлограді триває оздоровча кампанія. Добігає кінця оздоровлення 3,2 тисячі дітей в пришкільних таборах. Будинок творчості, станції юних натуралістів, юних техніків, міський музей, бібліотека, пожежна частина, парк 1 Травня — це далеко неповний список місць, де мали можливість побувати діти, коли перебували в пришкільних таборах. Велика вдячність всім викладачам, педагогічним працівникам, обслуговуючому персоналу за змістовний й яскравий відпочинок дітлахів міста.

Літо триває. 16 червня стартував дитячий літній оздоровчий сезон заміських таборів ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Керівництво ДТЕКа велику увагу приділяє роботі таборів “ім.С.Маркова”, “Пролісок”, “Павлоградець”. На підготовку оздоровниць у 2011 році ДТЕКом було виділено 1 млн. 380 тис. грн. інвестицій. Влітку тут  зможуть відпочити 1800 дітей не лише працівників шахт, а й інших наших земляків, які працюють на різних підприємствах міста.

Під час відвідування приміських таборів, заступник міського голови Рябова А.В. висловила слова вдячності Мартовицькому Артуру Володимировичу, Холевану Миколі Миколайовичу, Чернецькому Андрію Володимировичу і всім співробітникам ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» за те, що зробили надзвичайно зручні умови для дітей: “Відчуття надзвичайно яскравого, щасливого дитинства не залишало мене від першого до останнього кроку, коли я знаходилась на територіях цих таборів.  Приємно була вражена умовами: сучасні кімнати, розраховані на чотирьох дітей, нові меблі, цілодобово гаряча вода, в кожному корпусі душі, туалети, п’ятиразове якісне різноманітне харчування…”

За традицією, в кожному заїзді проводяться міжтабірні заходи: «Самарські ігри», військово-патріотична «Зірниця», фестиваль дитячої творчості. Цікавою є організація проведення цих змагань, яка об’єднує дітей всіх таборів в єдиному дусі перемоги, великого свята дитинства.

Директор із соціального розвитку ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» М.М.Холеван  переконаний: «Інвестуючи в дитячий відпочинок, ми інвестуємо в наше майбутнє”.

Павлоградська міська влада планує й ІІІ етап оздоровлення. Сто двадцять дітей, які залишились без батьківської опіки, діти – сироти матимуть змогу у серпні місяці відпочити в чорноморських таборах м.Євпаторія.

Діти — це найдорожче, що у нас є. Від того, як влітку вони відпочинуть,  наберуться здоров’я   залежатиме  їх добрий вересневий настрій  та якість навчання в школі. Саме тому місцевою владою приділяється максимум уваги для організації якісного відпочинку та оздоровлення.

 

 

 

 

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.03.2020р. № 88-р (з урахуванням внесених змін)
 • Про заходи щодо економного і ефективного витрачання бюджетних коштів в період карантину
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 08.04.2020 року
 • Вітаємо ромів м. Павлоград з Міжнародним днем ромів
 • Шановні батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі !
 • Інформація щодо епідситуації в місті 08.04.2020 року
 • Шановні павлоградці!
 • Виконком від 02.04.2020р.
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Перелік рішень виконкому Павлоградської міської ради за березень 2020р
 • Місту подарували обприскувачі для дезінфекції місць загального користування
 • Про присвоєння окремих адрес будівлям
 • Про несення змін до рішення виконкому від 14.01.2015 № 28
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 07.04.2020 року