Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення плану зонування території міста Павлоград

Ноябрь 15th, 2013 АрхітектураНовини Вывести на печать

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення плану зонування території міста Павлоград.

Шановні мешканці міста! Згідно з рішенням Павлоградської міської ради від 19.02.2013 року № 856-32/VІ “Про дозвіл на розробку плану зонування території” розроблений проект плану зонування території міста. Замовником проекту плану зонування території виступає виконавчий комітет Павлоградської міської ради, розробником – товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут Харківпроект”.
План зонування території (зонінг) — містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон. План зонування території розроблений на основі генерального плану міста з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.
План зонування території розробляється з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання надмірній концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об’єктів історико-культурної спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.
План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації.

В період з 20.11.2013 року по 20.12.2013 року проводяться громадські слухання щодо розгляду проекту плану зонування території міста. З проектом містобудівної документації ви можете ознайомитися в приміщенні відділу містобудування та архітектури розташованого за адресою: м. Павлоград, вул.Маркса Карла, буд.90 або на офіційному сайті Павлоградської міської ради (pavlograd-official.org) в розділі “Архітектура”.
Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту плану зонування території мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Узагальнення підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 20.12.2013 року о 15.00 в міському палаці культури ім. Кірова, за адресою: 51400 Дніпропетровська область м. Павлоград вул. Маркса Карла, 49.
Відповідальний за проведення громадських слухань – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста Сасик О.В.
Телефони для довідок: 6-09-35; 4-21-97

Виконавчий комітет Павлоградської міської ради

трансляції з web камер






















Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження