Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Роз’яснення щодо розміру внесків за встановлення, обслуговування (у т.ч. періодична повірка) і заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами комунальних послуг

Ноябрь 4th, 2019 Новини Вывести на печать

З 01.05.2019 Закон України від 24 червня 2004 року №1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» втратив чинність. Згідно з вимогами цього Закону КП «Павлоградтеплоенерго» надавало:
бюджетним установам, іншим споживачам і релігійним організаціям — теплову енергію (її виробництво, транспортування, постачання);
населенню – послугу з централізованого опалення (на 1 кв. м), до якої входили:
1) тариф на теплову енергію для населення;
2) витрати на періодичну повірку, опломбування, обслуговування та ремонт (включаючи демонтаж, транспортування та монтаж після повірки) будинкових приладів обліку теплової енергії, якщо зазначені прилади є власністю підприємства;
3) витрати абонентського відділу:

З 01 травня 2019 набув чинності у повному обсязі Закон України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон), відповідно до якого визначена нова класифікація житлово-комунальних послуг. Витрати, що входили до послуги з централізованого опалення для населення, перейшли в новий вид нарахувань – внески та платежі.
Таким чином для споживачів КП «Павлоградтеплоенерго» нарахування будуть проводитись за такими складовими:
 тариф на теплову енергію на ліцензійні види діяльності (виробництво, транспортування, постачання теплової енергії) – щомісяця протягом опалювального сезону;
 розмір плати за абонентське обслуговування – щомісяця протягом опалювального сезону;
 внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку і їх розподілу між споживачами комунальних послуг – щоквартально протягом року за фактично надані послуги;
 плати за витрату теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення – щомісяця протягом опалювального сезону.

Для споживачів, які не є абонентами КП «Павлоградтеплоенерго» (мешканці багатоквартирних будинків, які мають індивідуальне опалення) за такими складовими:
 плати за витрату теплової енергії на забезпечення функціонування внутришньобудинкової системи опалення (підвалів, під’їздів тощо) – щомісяця протягом опалювального сезону.
 внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг – щоквартально протягом року за фактично надані послуги.

Згідно ст.3 п.6 і ст.6 п.1 Закону витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, на обслуговування і заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання в такому будинку, шляхом сплати внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузла комерційного обліку, що сплачуються виконавцеві відповідної послуги.
Розміри внесків є регулярними платежами, визначаються окремо для кожного будинку і сплачуються щоквартально за фактично надані послуги.

КП «Павлоградтеплоенерго»

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження