- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Шановні павлоградці!

З 20.08.2019 року ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» припиняє договірні відносини про постачання електричної енергії з державним міжрайонним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас» у зв’язку із заборгованістю за електроенергію, яка складає 92 млн.грн.

Як наслідок, чотири населених пункти — Павлоград, Тернівка, Першотравенськ та Синельниково — залишаться без води, оскільки єдиним джерелом водопостачання для них є водовід «Дніпро-Західний Донбас», що належить до сфери управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

У зв`язку з отриманням попередження про припинення подачі води на м.Павлоград з 20.08.2019р. через наявність заборгованості населення, звертаємося з проханням терміново сплатити поточні рахунки за послуги водопостачання, водовідведення та при наявності — борги перед підприємством КП «Павлоградводоканал» за попередні періоди.

Просимо кожного мешканця відповідально віднестися до своєчасної оплати за отримані послуги, адже від цього залежить стабільне та безперебійне водопостачання міста.

Заздалегідь дякуємо за розуміння.

 

 

Виконком Павлоградської міської ради