Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Шановні працівники музейної справи!

Май 17th, 2019 Новини Вывести на печать

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня музеїв!

Ваша творча  і водночас відповідальна робота спрямована на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань нашого народу, його історико -культурних цінностей.

Павлоградський історико-краєзнавчий музей за 57 років існування став скарбницею історичних документів, рідких матеріалів, чудових творів, які свідчать про історію нашого міста та його трудівників. Не одне покоління жителів міста пройшло через зали музею, де відображені історія Павлоградщини, героїчне минуле, трудові досягнення, побут і традиції рідного краю.

Щороку музей обслуговує всіма формами роботи понад 50 тис. відвідувачів, проводить понад 600 екскурсій, представляє 10 — 12 стаціонарних та 6-8 пересувних виставок, має розгалужену мережу додаткових музейних послуг для відвідувачів серед яких: фотографування та копіювання музейних предметів, наукові консультування з питань краєзнавства, складання історичних довідок, різноманітні бібліотечні послуги.

Кожного року у виставковій залі музею змінюються численні виставки із фондів музею, із музеїв інших міст та виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва міської  громадської організації «Творче об’єднання «Кольори» (засноване в музеї у 1994 році),

Досвідчені  музейники проводять науково-практичні конференції з питань історії та культури Павлоградщини за участю відомих істориків, краєзнавців, викладачів закладів освіти (2008, 2010-2018 рр.)  та приймають участь у обласних та регіональних наукових конференціях.

Науковими співробітниками музею створено цикл телепередач та фільмів з питань історії та архітектури м. Павлограда, про славнозвісних та Почесних громадян міста. Опубліковано понад 150 науково-популярних статей у місцевих, обласних та всеукраїнських газетах та журналах.

Щорічно музейне зібрання поповнюється на 450 одиниць, яке насьогодні становить 50.7 тисяч основного фонду та 3,6 тис. науково-допоміжного. У 2018 році близько 800 експонатів були передані в наш музей  із народного музею заводу ПрАТ «Павлоградхіммаш».

 Останнім часом музей проводить велику видавничу діяльність: надруковано 2 набори листівок «Павлоград.Старе місто», книга «Війна і мир Кутузова», »Невідомі сторінки історії. Документи і матеріали», »Вулиці Павлограда розповідають», автори Т.Ведмідь і Л.Губарєва, буклети по експозиційним залам та інформаційні листівки для відвідувачів.

Сьогодні, у День професійного свята, мені було особливо приємно вручити директору  Павлоградського історико-краєзнавчого музею Т.І. Ведмідь ювілейну медаль до 235-річчя

м. Павлоград за вагомий внесок у збереження історичної скрабниці Павлоградщини.

Для людей різних вікових категорій музей проводить цикл заходів: новорічні казки для  учнів молодших класів; вікторини для старшокласників; для студентів та дорослих – нічні екскурсії та інше.

IMG_9877

IMG_9900

IMG_9930

IMG_9947

Висловлюю вам, шановні працівники музею, сердечну вдячність за натхненну працю й вірність професії, за те, що поєднуєте минуле, сьогодення й майбутнє, виховуєте почуття патріотизму,  повагу до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Щиро бажаю невичерпної енергії, вдалих пошуків, подальших успіхів у благородній справі, завдяки якій ніколи не перерветься зв’язок, що з’єднує покоління павлоградців!

 

З повагою міський голова

А.Вершина

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про затвердження акту обстеження будівлі
 • Інформація Павлоградської міської ради Дніпропетровської області про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про затвердження акту обстеження будівлі
 • Запрошуємо на свято Івана Купала!
 • Вітаємо з перемогами!
 • Про реалізацію державної політики в сфері цивільного захисту в м. Павлограді
 • Шановні виборці м. Павлограду!
 • 18 липня 2019 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Про надання адресної матеріальної допомоги особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, на вирішення соціально-побутових проблем
 • Відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Павлограді
 • Що турбує павлоградців
 • Шановні павлоградці! Дорогі наші ветерани!
 • Оголошення про конкурсну комісію